وعده حسین فریدون برای درمان بیت‌الله عباس‌پور

415

حسین فریدون، برادر و دستیار ویژه حسن روحانی، با حضور بر بالین بیت‌الله (بیتو) عباس‌پور، وعده داد که دولت، تمام هزینه‌های درمان او را پرداخت کند.

به نوشته‌ی خبرگزاری “ایسنا”، آقای فریدون خطاب به قهرمان بدن‌سازی و پرورش‌اندام ایران و آسیا گفته: «تو پرچم‌دار ورزش ایران هستی و سبب افتخار تمام ایرانیانی. منتظریم هرچه زودتر حال تو بهتر شود و باز هم شاهد حضورت در میادین ورزشی باشیم و تو را در اوج افتخار ببینیم.»

وعده‌ی کمک دولت برای پرداخت هزینه‌های درمان بیت‌الله عباس‌پور پس از آن صورت می‌گیرد که او در یک گفتگوی تلویزیونی که روی تخت بیمارستان انجام شد، فاش کرد که بعد از پنج عمل جراحی در چند ماه گذشته، هیچ کمکی از دولت برای پرداخت هزینه‌های سنگین درمانش دریافت نکرده است.

او که به نوعی حاد از بیماری واسکولیت (التهاب رگ‌های خونی) دچار شده هم‌چنین گفت که در چند ماه گذشته قادر به خوردن و آشامیدن نبوده و مواد خوراکی را تنها از طریق سرم دریافت کرده است.

به دنبال انتشار این گفتگو بود که دنیس جیمز از قهرمان مطرح بدنسازی جهان و از دوستان بیت‌الله عباس‌پور، دست به کار شد و در صفحه‌ی فیسبوکش از طرفداران بدن‌سازی، ورزشکاران و دوستان خود خواست تا هر مقداری که می‌توانند برای تامین هزینه‌های درمان بیت‌الله عباس‌پور کمک کنند «تا او بتواند بر بیماری‌اش غلبه کند و دوباره‌ روی پای خود بایستد و شاهد بزرگ‌شدن و دانشگاه رفتن فرزندانش باشد».

او خطاب به بیش از دو میلیون دنبال‌کننده‌ی فیسبوکی‌اش نوشت: «بیتو در حالی بار دیگر به بیمارستان بازگشته که هیچ کمک مالی از هیچ‌کس و حتی از دولت ایران دریافت نکرده است و برای این‌که تنها بخشی از هزینه‌های بیمارستان را بپردازد، مجبور شده هر آن‌چه که داشته، بفروشد.»

جیمز در همین راستا، کارزاری آنلاین را راه‌اندازی کرد که در یک هفته گذشته بیش از ۴۰ هزار دلار از طریق آن برای کمک به “بیتو” جمع‌ شده است.

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ