عکسهای تبلیغاتی مد لباس ۵۰ سال قبل + تصاویر

381

فلش بک عنوان بخش جدیدی در وب نگین است که در آن تصاویر – فیلمها و منابع رسانه ای جذاب و نوستالوژیک را که از سالها و دهه های گذشته باقی مانده بازبینی و منتشر میکنیم. در این بخش شما میتوانید از گذشته مردم جهان و شیوه زندگی و مناسبات آنها مطلع شوید. دقیقتر بگوییم مطالبی که در این بخش منتشر میکنیم مربوط به گذشته است. از آگهی های تبلیغاتی قدیمی گرفته تا جلد کتاب – کاور البوم – دستگاههای قدیمی – روزنامه و نشریات قدیمی و اشیا قدیمی.

ما این تصاویر را از منابع مختلف گرداوری و در اختیار شما قرار میدهیم. باشد که مقبول طبع افتد. ما در ابتدای راه هستیم و قطعا کاستیهایی در کار ما هست که از شما خواهش میکنیم انها را به ما یاداوری کنید تا بتوانیم محتوای متناسب با علاقه و نیاز شما تامین و یا حتی تولید نماییم. بنابراین امیدواریم مارا از نقدها و نظرات خود محروم نسازید

 

 

مد و زیبایی از نیمه های قرن بیستم به شکل یک صنعت درامد و پیشتر از ان به نمایشهای اختصاصی دوزندگی و کمپانیهای تولید لباس. اما از اواسط دهه شصت و با تبلیغات گسترده و فروش بالای تولیدکنندگان ایتالیایی و فرانسه کم کم عرصه مد و فشن نگاهها را بخود جلب کرد و به مرور بر رونق فستیوال های مد در پاریس – میلان و لندن و بعدها نیویورک افزوده شد.

شاید اغراق نباشد که بگوییم ۹۹ درصد از موفقیت این شرکتها بواسطه تبلیغات انها بود. شرکتهایی که در دهه های شصت و هفتاد در این زمینه پیشرو بودند توانستند نگاههای بیشتری را به خود جلب کنند چرا که در صنعت مد و لباس فلسفه و مبنای شکلگیری خود را مدیون نیاز به دیده شدن و به چشم امدن- است. برای دوام در عرصه رقابتهای تبلیغاتی نیز ناگزیر از سفارش اگهی های تبلیغاتی بود.

عکسهای زیر گزیده قابل انتشار بخشی از اگهی های مد ولباس اقایان از اوایل دهه شصت – حدود نیم قرن پیش – تا اواسط دهه هفتاد است. این تصاویر توسط یک سایت تاریخ عامه منتشر شده است.

 

مدلهای جدید لباس مردانه

 

 

مطالب دیگر

سیمین غانم و همسرش در تهران

آدرس حساب اینستاگرام معروفترین بازیگران زن ایرانی

به یک منشی خانم با مدرک دکتری نیازمندیم! + عکس

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ