برنامه خندوانه 5 شنبه 15 مرداد حاشیه ای زیرپوستی به همراه داشت که با کمی محافظه کاری و کمی هم پیامهای نامحسوس بطرز قابل اغماضی به خیر گذشت.

همه چیز به سال پراشوب 88 برمیگردد. زمانی که هومن حاجی عبدالهی در یکی از مسابقات بی سروته تلفنی شبکه جام جم با یک تی شرت سبز رنگ بعنوان مجری مسابقه در حال راهنمایی و اجرای مسابقه تلوزیونی بود که در حین اجرا یکی از شرکت کنندگان تلفنی برنامه از اینکه هومن حاجی عبدالهی(هم) لباس سبز پوشیده اظهار خوشحالی کرد و همین مساله باعث دستپاچگی عجیب و غریب هومن حاجی عبداللهی شد…. کمی برایش حاشیه های حراستی ایجاد کرد. حاشیه هایی که سخت ماثور از فتنه 88 بود.

دیشب نیز در برنامه خندوانه این بازیگر و دوبلور با یک پیراهن سبز در مقابل دوربین رامبدجوان و در معیت جنابخوان حاضر شد ولی در اواسط ضبط برنامه و پس از پخش یک ووله -میان برنامه- رنگ پیراهن حاجی عبدالهی عین گچ دیوار سفید شد. و وقتی رامبدجوان علت تغییر پیراهن را از وی جویا شد او در پاسخ گفت پیراهن قبلی برای عقد بود این پیراهن برای عروسیه

با توجه به اینکه برنامه خندوانه بصورت پلی بک روی انتن میرود و اجرای زنده ای در کار نیست میتوان حدس زد که این قضیه با توجه حاشیه های 6 سال پیش هومن حاجی عبدالهی مورد توجه ناظران شبکه قرار گرفته و طبق شنیده های ما از انجایی که رامبد جوان بدلیل -درامدن بخش قابل توجهی از کار- با پیرهن سبز رنگ تکرار همان بخشها را با پیراهن سفید عقلانی نمیدانست به تغییر -به ظاهر بی دلیل پیراهن- رضایت داده و اینگونه اقای حاجی عبدالهی با در مقابل انتن دو رنگی خود را در پیراهن اجرا نشان داد.

 

خانم سلیمه قطبی همسر هومن حاجی عبداللهی

 

خندوانه با حضور هومن حاجی عبدالهی – لینک دانلود

خندوانه را در اپارات هم میتوانید ببینید:

 

قسمت پیشنهادی خندوانه

 

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ