نجات در واپسین لحظات

54

صبح امروز (شنبه) پیش از قصاص یک محکوم به قتل در زندان «لاکان» رشت، فرزندان مقتول رفتند تا رضایت خود را اعلام و از مرگ قاتل پدر خود جلوگیری کنند.
به گفته فرماندار آستانه اشرفیه، مرحوم «عزت الله باقری»دارای دو پسر و دو دختر است که در آخرین مرحله از این پرونده، در حالی که صبح شنبه قرار بود حکم اعدام در زندان لاکان رشت به اجرا دربیاید، قبل از این که محکوم به پای چوبه اعدام برده شود، با حضور در زندان، گذشت خود را از قاتل پدر خویش اعلام کردند.
فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه با حضور در منزل مرحوم باقری و فرزندان وی که قاتل پدرشان را در پای چوبه دار بخشیدند، از این اقدام آن ها تجلیل کرد.
«حسین اسماعیلیان» در این دیدار که در شهر بندرکیاشهر، از توابع شهرستان آستانه اشرفیه در شرق مرکز استان گیلان برگزار شد، این گذشت را حرکتی بسیار زیبا و توصیف ناپذیر عنوان کرد و گفت:« خانواده باقری بین قصاص و بخشش، یکی از بهترین جلوه های انسانیت را به نمایش گذاشتند و از این بخششی که انجام داده اند، پشیمان نیستند زیرا این امر موجب شد تا از داغ دار شدن یک خانواده دیگر جلوگیری شود. آن ها نشان دادند دست به ایثار بزرگی زدند که این امر باید به عنوان الگو مورد توجه همه قرار بگیرد.»
به گزارش ایرنا به نقل از یکی از فرزندان مقتول، این حادثه در سال 87، طی درگیری فیزیکی بین پدرش و یکی از افراد بر روی زمین زراعی روی داد که منجر به قتل پدر این خانواده شد.
یکی دیگر از فرزندان مقتول گفته است جلب رضایت خداوند از مه مترین عواملی بوده که خانواده اش برای رسیدن به آن، از قصاص قاتل پدر خویش گذشتند.

 به گزارش ایرنا به نقل از یکی از فرزندان مقتول، این حادثه در سال 87، طی درگیری فیزیکی بین پدرش و یکی از افراد بر روی زمین زراعی روی داد که منجر به قتل پدر این خانواده شد.

یکی دیگر از فرزندان مقتول گفته است جلب رضایت خداوند از مه مترین عواملی بوده که خانواده اش برای رسیدن به آن، از قصاص قاتل پدر خویش گذشتند

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ