با رشد روزافزون مد لباس در کشورمان، برندهای تولید مانتو ایرانی نیز با سرعت قابل توجهی در حال توسعه هستند.  بیشتر این مارک‌ها سعی می‌کنند تا طرح و نقش و نگارهای ایرانی و ملی‌مان را به بازار وارد کنند. شاید بهترین راه برای کمک به این برند های ایرانی این باشد که با دید مثبت به آن‌ها نگاه کنیم و از آن‌ها حمایت کنیم. در ادامه ۵ تا از این برند های ایرانی را مشاهده خواهید کرد که خوب است با آن‌ها آشنا شویم و در انتخاب‌های خود نیز در نظر بگیریم. البته برندهای زیاد دیگری مخصوصا در تولید مانتوی ایرانی مطرح است که با یک جستجوی ساده به آن‌ها خواهید رسید. برخی از این برندهای ایرانی دارای سایت و صفحات فیسبوک و اینستاگرام هستند و می‌توانید نمونه کارهای آن‌ها را مشاهده کنید. شاید همه‌ی این‌ها دلیلی شود بر اینکه برندهای ایرانی را جایگزین مدل‌های خارجی کنیم.

مانتو اریکا

اریکا  اولین برند لباس ایرانی است که  فعالیت خود را از سال ۱۳۸۵ و در زمینه‌ی تولید پوشاک برای بانوان آغاز کرده است. مدیریت این برند در سال ۹۰ به عنوان مدیر برتر سال شناخته شده و توانسته است نام خود را به عنوان برند شایسته‌ی ایرانی ثبت نماید. این برند سعی دارد تا علاوه بر مانتو فعالیت خود را برای تولید کفش، کیف و شال نیز توسعه دهد.

مدل مانتوی ایرانی مارک اریکا

مانتو انارگل

مانتو انارگل از دی ماه سال ۹۱ کار خود را آغاز کرده و در تلاش است تا از پارچه‌های داخلی و طرح‌های ایرانی برای تولید لباس‌های خود استفاده کند. برای رسیدن به این هدف نیز انارگل از همراهی متخصصین و کارشناسان این زمینه استفاده کرده است.

Screenshot (103)

 

مانتو آپامه

مانتو آپامه یعنی مانتوی خوش آب و رنگ و زیبا. مدیر این برند ایرانی دو خانم به نام‌های شبنم مختاریان و ضحی مخبری هستند که هر دو تحصیل کرده رشته طراحی لباس بوده و از یک سال پیش با نام این برند فعالیت می‌کنند. اگر به نمونه مانتوهای این برند ایرانی توجه کنید متوجه خواهید شد که مانتوهای آپامه دارای رنگ‌بندی زیادی بوده و بسیار هم جالب و متنوع طراحی شده‌اند. می‌توانید محصولات جدید این برند را از ادرس اینستاگرام آپامه دنبال کنید.

برند ایرانی آپامه

مانتو آیدا رحیمی

شاید یکی از برند های ایرانی که توجه من را بیشتر از همه به خود جلب کرده است برند ایرانی آیدا رحیمی باشد. مدل مانتو ایرانی این برند بسیار شیک و عامه پسند بوده و برای همین هم مورد توجه خانم‌های ایرانی زیادی است. شعار کاری مدیران این برند این است که می‌خواهیم زنان ایرانی را شیک‌پوش‌تر کنیم.  خوب است که شانس طراحی مطلوب را به این برند شایسته‌ی ایرانی بدهیم.

مدل مانتوهای برند ایرانی آیدا رحیمیمانتو مشکات

مزون مشکات بیش از ۳۰ سال در زمینه‌ی آموزش خیاطی تجربه داشته و حالا هم به دنبال مطرح شدن برند خود در میان نمونه‌های مشابه داخلی است. مانتوهای این برند با متد اِسمود فرانسه دوخته می‌شوند که یکی از متدهای جالب و دقیق خیاطی است.

مدل مانتوهای برند مشکات

پانوشت: در آینده نمونه کارهای بیشتری از این برندها بطور جداگانه منتشر خواهیم کرد.

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ