علی ملاقلی‌پور کارگردان فیلم سینمایی قندون جهیزیه که اکران فیلمش این رو‌ز‌ها به دلیل همزمانی با اکران پر سرو صدای پروژه عظیم محمد رسول الله (ص) ساخته مجید مجیدی مورد تبعیض قرار گرفته برای اعتراض به این وضعیت طی روز گذشته دست به اقدامات غیر متعارفی زده است.

وی ابتدا در حالی که تیشرتی با طرح فیلم سینمایی اش و با شعار “زنده باد سینمای سلامت” به تن داشت به خیابان رفت و در بین ماشین ها به تبلیغ فیلم خود پرداخت.

اقدام عجیب کارگردان برای تبلیغ فیلمش +(تصاویر)

ملاقلی پور پس از آن به استادیوم صد هزار نفری آزادی رفت و پیش از شروع دیدار خیریه ستارگان ایران و ستارگان جهان در یک حرکت اعتراضی وارد زمین شد و به طرز ناراحت کننده ای اوج عجز خودش را در برابر وجود تبعیض در سینمای کشور به نمایش گذاشت.او پس از این حرکت توسط انتظامات ورزشگاه و با حالی نزار از زمین بازی به بیرون هدایت شد.

اعتراض‌ کارگردان‌ جوان‌ در بازی‌ ستارگان+عکس

http://media.tirpress.ir/2015/08/55e0eca79d096.jpg

طبق گفته سعید خانی مدیر پخش فیلم قندون جهیزینه که بازیگرانی نظیر نگار جواهریان و صابر ابر در آن ایفای نقش می کنند هزینه تبلیغات و تیزر تلویزیونی زیاد است و اکران این فیلم تحت الشعاع اکران فیلم های دیگر قرار گرفته است.

بدیهی است که ضایع شدن حقوق فیلم های دیگر به دلیل اکران فیلم محمد رسو الله (ص) نه مورد رضایت خداوند است نه پیامبر عظیم الشان اسلام و مقتضی است که مسوولین محترم سینمایی و جامعه سینمایی کشور بررسی کنند که چه شده است یک کارگردان به عنوان یک چهره فرهنگی به چنین حال و روزی افتاده است؟

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ