سالیان – برندی کاملا ایرانی

1129

اخیرا برندینگ و برندسازی در تمام جنبه‌های زندگی ما، کسب و کار، پوشش و غیره تاثیر بسیاری گذاشته است. این واژه مخصوصا در زمینه‌ی مد و پوشاک بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. برخی کارشناسان معتقدند جنبه های منفی برندینگ بیشتر از هر چیز به موضوع مد برمی‌گردد. زیرا برندها از نقاط ضعف ما استفاده می‌کنند و ما را برای خریدمحصول ترغیب می‌کنند، علاوه بر آن به ما حس متفاوت بودن می‌دهند. اما به نظر من اگر بتوانیم برند خود را با آگاهی انتخاب کنیم و هم‌چنین برندهای داخلی از ارزش فوق‌العاده ای برای ما برخوردار باشندچه بسا باعث آسان شدن تصمیم‌گیری‌های خودآگاهانه ما شوند و این به خود شما و نحوه‌ی نگرشتان بستگی دارد که به دلیل کیفیت و علاقه از برند مورد نظرتان خرید کنید.

مارک سالیان یکی از بهترین برندهای ایرانی است که از سال ۱۳۸۱ شروع به کار کرده است.

یکی از برندهای خوب پوشاک داخلی که مورد علاقه‌ی من است مارک سالیان است. این برند از سال ۱۳۸۱با هدف تولید با کیفیت‌ترین لباس‌ها شروع به برنامه‌ریزی، طراحی و تولید پوشاک خوب کرد. از محصولات این برند می‌توان به انواع پوشاک ضروری برای زنان و مردان اشاره کرد.

انواع پوشاک مردانه مارک سالیان :

کیف ، کفش ، کمربند ، پالتو ، کت و شلوار ، پیراهن، پولیور ، کت تک ، سوئیشرت ، پیراهن ، کفش ، تی شرت ، شلوار، کمربند ، جوراب ، کلاه ، لباس زیر ، کروات

انواع پوشاک ضروری برای آقایان را می‌توان با مارک سالیان پیدا کرد.

انواع پوشاک زنانه مارک سالیان:

کفش ، کیف ، بولز ، شومیز ، شلوار ، سوئیشرت ، دامن ، پالتو، سارافون ، کیف ، کفش ، دامن ، تاپ ، شلوار ، تی شرت ، پالتو ، پلیور ، کاپشن، زیور آلات ، جوراب ، کمربند

مارک سالیان : لباس هایی شیک با برند داخلی برای خانم ها

انواع پوشاک بچگانه مارک سالیان:

پسرانه : کفش ، پیراهن ، شلوار ، تی شرت ، کاپشن ، کلاه ، کمربند ، جوراب

دخترانه : دامن ، پیراهن ، کفش ، تی شرت ، تاپ ، کلاه ، کمربند ، جوراب

می‌توانید بهترین و شیک ترین لوازم ضروری برای کودک‌تان را از مارک سالیان انتخاب کنید.

هم‌اکنون محصولات مارک سالیان را می‌توان از شهرهای مشهد، کرج، تبریز و شمال خرید کرد. اطلاعاتی را می‌توانید از وب‌سایت رسمی این شرکت کسب کنید.

مدل لباس های زیبا از مارک سالیان

مارک سالیان به صورت مداوم، تخفیفات حداقل ۳۰ درصدی برای محصولاتش در نظر می‌گیرد. اگر می‌خواهید از این تخفیف ها و هم‌چنین اطلاعات دیگر از محصولات این شرکت باخبر باشید حتما اکانت اینستاگرام مارک سالیان را دنبال کنید.

کفش های مارک سالیان

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ