زنی که به زور قربانی جهاد نکاح داعش شد , انتقام خود را گرفت

1632

جهاد نکاح داعش . این عنوان برنامه‌ای وحشیانه بود از کروهک تروریستی داعش که به بهانه آن بتوانند نیازهای جنسی تروریستها را در میانه نبردهایشان در سرزمینهای اشغالی تامین کنند.

زن عراقی، یکی از سرکردگان گروهک تروریستی را در نزدیکی شهر موصل را پس از آنکه او را وادار به تبعیت طرح وحشیانه جهاد نکاح داعش کرده بود، به هلاکت رساند.

«ابوانس» یکی از سرکردگان داعش در موصل در محله تل الرمان واقع در غرب این شهر توسط زن عراقی به قتل رسید.

جهاد نکاح داعش همچنان قربانی میگیرد

به نوشته رسانه های گروهی عراق، این زن از سرکرده داعشی به دلیل اینکه در 3 ماه گذشته او را وادار به جهاد نکاح می کرد، انتقام گرفت. در مورد نحوه کشته شدن این سرکرده داعشی و سرنوشت زن یادشده که سه ماه به بهانه جهاد نکاح داعش به اسارت گرفته شده هنوز اطلاعات بیشتری منتشر نکرده اند.
برخی گزارش ها حاکی است که این زن جزو اقلیت ایزدی ساکن شمال عراق است.

گروهک تروریستی داعش در ماه اوت گذشته 15 زن را در پایگاه نظامی الغزلانی در نزدیکی موصل پس از اعلام مخالفت آنها با جهاد نکاح اعدام کرد.

همچنین در ماه ژوئیه گذشته به همین دلیل در موصل 19 زن دیگر اعدام شدند.

گروهک تروریستی داعش از ماه ژوئن گذشته بر شهر موصل دومین شهر بزرگ عراق تسلط یافت.تکفیری ها از هنگام ورود به عراق و تاکنون جنایات بسیاری را مرتکب شده اند.

گروهک تروریستی داعش تابحال توانسته است صدها زن را به بهانه آنکه در خدمت هدفی مقدس هستند برای تامین نیازهای بنیادگرایان تروریست به خود جلب کند. قالب زنانی که توسط داعش جذب می‌شوند از کشورهایی غیر از عراق و داعش به این گروه می‌پیوندند و زنان کرد و عرب بومی مناطق اشغالی به هیچ عنوان تمایلی به همکاری با این گروهک تروریستی و تامین مقاصد شوم آنها ندارند. متاسفانه تا به‌حال بخش قابل توجهی از این زنان قربانی هوس‌بازی داعشیان شدند و اکثریت آنها مسلمانان هستند.

علاوه براین اگر زنی را که از ادیان دیگر (مسیحی) اسیر کنند او را وادار می‌کنند تا مسلمان شود و بعد این زن را به نکاح در می‌آورند و در عدم تمکین آن زن به دین اسلام وی را وحشیانه به قتل می‌رسانند.

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ