پایتخت 5 در چابهار ساخته می‌شود

300

پایتخت 5 در ادامه سری سریالهای «پایتخت» در چابهار تولید می‌شود.

علیرضا خمسه در مراسم جُنگ شادی جشنواره تابستانی مونسون منطقه آزاد چابهار در جمع شرکت‌کنندگان این جُنگ در محل جایگاه میلاد با اشاره به اینکه یک سری از سریال «پایتخت» در منطقه آزاد قشم تولید شده است، گفت: به احتمال زیاد سری بعدی سریال «پایتخت» در چابهار تولید خواهد شد.

پایتخت، سریال پایتخت، پایتخت 4 ، پایتخت 5 ، دانلود پایتخت ، نقی معمولی
پایتخت 5 در چابهار ساخته می‌شود

پایتخت در ویکی‌پدیا

پایتخت 5 را هم در جنوب می‌سازیم

وی موقعیت چابهار را به لحاظ شرایط آب و هوایی آن بسیار خوب توصیف کرد و افزود: چابهار با دارا بودن آب و هوایی بهاری در چهار فصل می‌توان از آن به عنوان بهشت ایران یاد کرد.

خمسه گفت: چابهار با مردمانی خونگرم و میهمان نواز 10 سال پیش شاهد تولید برنامه تلویزیونی «سیاحت نامه» یکی از برنامه‌های پربیننده سیمای برون مرزی و درون مرزی بود. همچنین برنامه‌های هنری جشنواره تابستانی مونسون منطقه آزاد چابهار با اجرای خوب گروه‌های مختلف از کشور و استان سیستان و بلوچستان با استقبال بیش از پیش مواجه شد.

گفتنی‌ست که سریال پایتخت یکی از محبوبترین سریالهای زنجیره‌ای تولید داخل است که با سرپرستی محسن تنابنده در تیم نویسندگان و سیروس مقدم در مقام کارگردان توانسته است بینندگان بسیاری را  به خود جلب کند. تابحال 4 سری (فصل) از این سریال ساخته شده و تلاش می‌شود سری جدیدی از این سریال با عنوان پایتخت 5 برای نوروز 95 آماده شده. سریال پایتخت در حال حاضر به عنولن یکی از پولسازترین برنامه‌های تلوزیونی ایران محسوب می‌شود. از قرار معلوم امسال هم هزینه‌های تولید این سریال از مودجه تخصیصی سازمان بسیار بیشتر بوده و از همین‌روی تهیه‌کننده سریال (که از قضا همسر کارگردان نیز هست) تصمیم به دریافت تبلیغات برای سریال گرفتند که نتیجه اینکار ارائه تبلیغات یک شرکت تولیدی مواد شوینده و پاک کننده در قالبی ناخوشایند آزار دهنده برای مخاطبان از آب درآمد اما تیم سازنده سریال در واکنش به این انتقادها گفتند ما مجبور بودیم، بهانه‌جویی نکنید.

از همین‌رو احتمالا برای ساخت پایتخت 5 نیز شاهد حضور اسپانسرهای تجاری به صورتی کاملا گل درشت خواهیم بود.

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ