صفحات متعددی در شبکه اجتماعی اینستاگرام به نام قاسم سلیمانی وجود دارد اما تنها دو صفحه است که احتمالا که از سوی خود سردار سلیمانی مدیریت شود.

صفحات متعددی در شبکه اجتماعی اینستاگرام به نام فرمانده سپاه قدس وجود دارد اما تنها دو صفحه اینستاگرامی وجود دارد که احتمال بیشتری دارد که از سوی خود سردار سلیمانی مدیریت شود.

به گزارش خبرآنلاین، یکی از این صفحات 78هزار و 300 دنبال کننده دارد و در آن174 عکس منتشر شده است. این صفحه، چهار صفحه دیگر را دنبال می کند که شامل صفحات زیر است:

khamenei.ir

emamkhomeini

_fightingthezionists

al.qod

تا چند سال پیش بسیاری از مردم نه چیزی از سپاه قدس می دانستند و نه از فرمانده آن. اما مدتی بعد از انتساب سردار قاسم سلیمانی موجی از انقلابها و اعتراضات مدتی و سیاسی در کشورهای عربی شکل گرفت که غربیها آنرا بهار میخواندند. در چنین شرایطی سردار سلیمانی به عنوان مسئول واحد برون مرزی سپاه پاسداران نقش بسیار بیشتری در حفظ دستاوردها و تامین منافع کشورمان در منطقه خاورمیانه یافت. این مسئولیت با توجه به نا آرامیها و هجوم تروریستهای بنیادگرای مورد حمایت غرب شکل جدی تری به خود گرفت و به مرور و با رسانه ای شدن نقش مستشاری نیروهای ایرانی در مقابله با گروهکهای تروریستی در عراق و سوریه نام این سردار بیش از پیش  مطرح شده و با توجه به نقش او در دور نگه داشتن تروریستهای داعش از مرزهای کشورمان تبدیل به محبوبترین نظامی کشور شد.

نامه معروف سردار قاسم سلیمانی به وزیر دفاع آمریکا

 

یکی از معروف‌ترین این روایت‌ها جریان نامه سردار سلیمانی به وزیر دفاع آمریکا بعد از نامه اول و تهدید آمیز اوباما به رهبر معظم انقلاب آیت الله خامنه‌ای(حفظه الله) است.

 

سازمان ادارای پنتاگون از ۷ لایه حفاظتی تشکیل شده است که از این میان، ۴ لایه به طور خاص مربوط به کنترل ارتباطات با شخص وزیر دفاع یا رییس پنتاگون میباشد که کمی بعد از نامه اوباما نامه‌ای از تمام این لایه های امنیتی ، اطلاعاتی و حفاطتی عبور کرده و مستقیم ، روی میز کار وزیر دفاع یعنی لئون پانتا قرار میگیرد.

 

ظاهر ساده نامه که هیچ آرمی از سازمان های مرتبط با پنتاگون در آن به چشم نمیخورد توجه وزیر را جلب کرده و وی آن را از روی میز برمیدارد … با باز کردن نامه و خواندن آن عرق سردی بر چهره پانتا مینشیند !

 

یک نامه با سربرگ رسمی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران … نامه حاوی عبارتی بود که قطعا برای رییس پنتاگون با آن عظمت حفاظتی باورکردنی نبود !

 

 ” اگر لازم باشد از این هم نزدیک تر خواهیم شد ”

 

امضا : قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس جمهوری اسلامی ایران

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ