رنگ مو و عمر کوتاه آن

افزایش طول عمر رنگ مو یکی از مشکلاتی‌ست که در رنگ کردن مو برای خانم های ایرانی اتفاق می‌افتد. مشل کوتاه بودن زمانی که رنگ روی موهای‌شان دوام می‌آورد. هستند خانم هایی که برای مقابله با این مشکل  زود به زود رنگ مو خود را عوض می‌کنند که البته پرداخت هزینه بالای آن و در نظر گرفتن عوارض ناشی از رنگ کردن مکرر مو ها کار دشواری است. + باید بدانیم تنها با رعایت کردن چند نکته‌ی کوتاه می‌توان عمر رنگ مو های خود را افزایش داد.

 

۱- از دوش آب گرم بپرهیزید: هر موقع می‌خواهید موهایتان را بشویید، باید از آب ولرم استفاده کنید تا رنگ موهایتان برای مدت بیشتری دوام بیاورد. در انتها نیز ، شستشوی سرتان را با آب خنک خاتمه دهید تا موهایتان درخشان شود.

۲- هوشمندانه شنا کنید: با موهای خشک درون استخر شیرجه نزنید. قبل از شنا نیز مقداری روغن آفتابگردان به موهای خود بزنید تا از اینکه کلر درون آب، رنگ موهایتان را از بین ببرد جلوگیری کند.

رنگ مو، رنگ مو 2015، رنگ مو جدید، مدل موی جدید

۳-کمتر از وسایل آرایشی حالت دهنده مانند اتوی مو و سشوار استفاده کنید: دستگاه‌هایی مثل سشوار و اتو‌های حالت دهنده مو که حرارت زیاد تولید می‌کنند، بخش مرکزی مو یعنی کوتیکول موهای‌تان را داغ و در واقع سرخ می‌کنند. علاوه براین به سرعت محو شدن رنگ مو نیز می‌افزایند.

۴-موهای خود را نشویید:  سعی کنید تا ۲۴ ساعت بعد از رنگ کردن موها آن را نشویید.

۵-موهایتان نیز به ضد آفتاب احتیاج دارد: نور خورشید رنگ موها را کمرنگ می‌کند، مثلاً موهای بلوند را به رنگ برنج در می‌آورد! اگر می‌خواهید در زیر نور خورشید بیرون بروید، باید از محصولاتی که از موهای شما در برابر UV محافظت می‌کنند استفاده نمایید. اگر برنامه دارید که چند ساعتی بیرون از خانه باشید، می‌توانید از روغن‌هایی که مخصوص درخشان نگاه داشتن موهاست استفاده نمایید.

 

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ