امیرمهدی ژوله نسبت به برخی سوءتفاهم‌های ایجاد شده درباره روایت طنزش از بیماری ام‌اس و تبعات آن توضیحاتی ارائه کرد. او خود مبتلا به این بیماری است.

 امیرمهدی ژوله روزنامه‌نگار و نویسنده طنز در یکی از اجرا‌های خود در این برنامه بیماری ام‌اس را به عنوان موضوع استند‌آپ‌کمدی خود انتخاب کرد و به این بیماری از زاویه‌ای طنز نگاه کرد. اما اجرای او برای عده‌ای سوءتفاهم‌های به وجود آورد.

این نویسنده که به تازگی در مسابقه خنداننده برتر «خندوانه» نیز شرکت کرده، برای برطرف شدن این سوءتفاهم‌ها توضیح کوتاهی را در اینستاگرام منتشر کرد.

او در این پست اینستاگرامی با اشاره به این موضوع که خود به بیماری ام‌اس مبتلا است، نوشت : « با سلام، اساسا رامبد مي‌خواست با من به عنوان يه ام اسي موفق! گفتگو كنه كه من پيشنهاد دادم اين خاطره گويي من به عنوان يه بيمار و نوع مواجهه ام با اين بيماري به صورت يه شبه استند اپ كمدي اتفاق بيفته.  قطعا كم كاستي هايي داشتم و به خاطر جرح و تعديل ها و تلخي موضوع اين كم و كاستي ها بيشتر هم نمود داشت.»

توضیحات امیر مهدی ژوله درباره چالش با ام اس

امیر مهدی ژوله, ژوله بیماری, امیر مهدی ژوله بیماری , بیماری امیر مهدی ژوله, ام اس امیر مهدی ژوله, خندوانه, اجرای امیر مهدی ژولهژوله در ادامه نوشته خود، دلیل ایجاد این سوءتفاهم‌ها را حذف شدن قسمت‌هایی از آن برنامه می‌داند : « ضمن اينكه به خاطر درگير بودن خودم با بيماري يه كم بي پرواتر رفتم تو دل داستان و از منظر خودم و اون چيزي كه بر من گذاشته بود، ام اس رو روايت كردم… به نظرم اگر بخش معرفي، بخشي از شوخي ها، بخشي از گپ و گفتم با رامبد عزيز و كل بخش تقدير و اهداي لوح حذف نميشد، اين تك و توك سوتفاهمات هم براي اين تك و توك دوستان پيش نميومد.»

گفتنی ست که امیر مهدی ژوله که هم اکنون در مسابقه استنداپ کمدی برنامه خندوانه نیز شرکت کرده از طنز پردازان و نویسندگان سریالهای 90 قسمتی مهران مدیری بود و بعدها با سروش صحت و گروههای دیگری کار کرد. وی در بسیاری از موفق ترین برنامه های طنز صدا و سیما بعنوان نویسنده حضور داشته است.

امیر مهدی ژوله در مسابقه استنداپ کمدی خندوانه نیز بسیار موفق عکل کرده و امتیاز بالایی آورده است.

این برنامه ابتدا ازی برخی اقشار جامعه مورد انتقاد واقع شده ولی بسیاری خندوانه را موفق ترین برنامه تلوزیونی با محوریت طنز در صداوسیما میدانند.

برای این نویسنده و روزنامه نگار عزیز کشورمان از خدای متعال آرزوی سلامتی و طول عمر داریم

مطالب پربحث در همین باره:

واکنش مهراب قاسمخانی به اجرای همسرش در خندوانه

چرا هومن حاجی عبدالهی در اواسط برنامه خندوانه پیراهنش را تغییر داد؟

شبی که «خندوانه» برای دو ملت رقم زد

2 قسمت از خندوانه اجازه پخش نگرفته است

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ