لباس‌های ورساچه زنانه ؛ برای فصل جدید

1057

ورساچه زنانه بعنوان یک از محبوبترین معروفترین و محبوبترین برندهای ایتالیا در صنعت مد و لباس است . این مارک لباس های فصل زمستان ۲۰۱۵ خود را معرفی کرده است

پس از ارائه مدلها و استایل‌های مختلف لباس تابستانی برای خانمها و پرداختن به مشکلات (شاید ظاهری) در انتخاب نوع پوشش بانوان در این فصل حال خانم‌ها با خود را برای فصل پائیز و پوششی مناسب با این فصل زیبا آماده کنند. که در این میان برند ورساچه حرفهای زیادی برای گفتن دارد.

ورساچه زنانه چرا محبوب است؟

ورساچه، شرکت پوشاک و خانه مد ایتالیایی است، که در سال ۱۹۷۸ توسط جیانی ورساچه تاسیس شد.اولین بوتیک ورساچه در سال ۲۰۰۰ در شهر رجیو کالابریا راه‌اندازی گردید. امروزه برند ورساچه یکی از بزرگترین خانه‌های مد در جهان به‌شمار می‌آید. وب نگین در آینده مطلب جامع‌تری در مورد بنیانگذار ورساچه یعنی «جانی ورساچه» خواهد نوشت.

چرا ورساچه؟

ورساچه بعنوان یکی از معروفترین و محبوبترین برندهای ایتالیا در جهان است . در صننعت مد و لباس نیز مارک ایتالیایی ورساچه + یکی از معتبرترین برندهای مد دنیاست. این مارک لباس های فصل زمستان ۲۰۱۵ خود را معرفی کرده است که در تصاویر بعدی بهترین مدل های آن را خواهید دید.  اگر به تصاویر دقت کنید متوجه می‌شوید که دوناتلا ورساچه، نایب رییس شرکت ورساچه، از سایه های تیز و رنگ های تیره برای طراحی این مدل لباس ها استفاده کرده است. دوناتلا خواهر جیانی ورساچه رییس شرکت ورساچه می‌باشد که اولین بوتیک آن در سال ۲۰۰۰ راه‌اندازی گردید. بلافاصله نخستین مجموعه لباس زنانه ورساچه در مارس ۱۹۷۸ و نخستین مجموعه لباس مردانه این شرکت در ماه سپتامبر همان سال به نمایش درآمد.  در سال ۱۹۸۶ رییس‌جمهور وقت ایتالیا لقب شوالیه هنر را به جیانی ورساچه اهدا کرد. در سال ۱۹۹۱ کمپانی ورساچه ادکلن ورساچه را وارد بازار کرد. جیانی در سال ۱۹۹۳ جایزه اسکار مد را به خود اختصاص داد و در سال ۱۹۹۵ به نیویورک رفت و اولین شعبه ورساچه در آمریکا را افتتاح کرد. در همین سال عنوان خلاق‌ترین طراح لباس را از منتقدین بلژیک به دست آورد. این برند  که  با همت یک خانواده ایتالیایی شکل گرفت، به سرعت مسیر پیشرفت را طی کرد. همانطور که می‌دانید امروزه برند ورساچه یکی از بزرگترین خانه‌های مد در جهان به‌شمار می‌آید.

 

1 (4)  1 (7) 1 (12)   1 (9) 1 (13) 1 (14) 1-(4) 1-(1) 1 (19) 1 (18) 1-(5) 1-(6) 1-(7) 1-(8)   1-(11) 1-(10)

1-(13) 1-(12) 1-(11) 1-(10) 1-(15) 1-(16) 1-(18) 1-(17) 1-(19)

 

 

ایده معصومانه دولچه گابانو برای فروش لباسهایش + فیلم

 

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ