سردار آزمون و باج خواهی اینستاگرامی از وی

424

سردار آزمون در اکانت اینستاگرام خود با باجگیرانی مواجه شده که اکانت وی را دزدیده اند. و برای پس دادنش چند میلیون پول میخواهند. اینستاگرام تنها شبکه اجتماعی مجاز در ایران است که چهره های مشهور آزادنه در آن به فعالیت میپردازند

 

معمولا اکانت اینستاگرام چهره های مشهور مورد توجه کاربران شبکه های اجتماعی و حتی رسانه ها قرار میگیرد و هزاران نوفر آنرا فالو میکنند. بارها اتفاق افتاده که هکرها به صفحه شخصی أفراد مشهور دست می برند و اطلاعات آن را استخراج می کنند. این اتفاق یکی دو روزی است که برای سردار آزمون، مهاجم ٢٠ ساله تیم ملی فوتبال ایران رخ داده است.سردار آزمون که چندی پیش بابت کمکش به یک مادر خبرساز شده بود، اینبار با هکرهایی مواجه شده که برای بازگرداندن صفحه اینستاگرام آزمون از او درخواست ٥ میلیونی داشته اند و البته شماره حساب و شماره تماس خود را در اختیار سردار قرار داده اند.آزمون زیر بار پرداخت این مبلغ نرفته و قرار است از این هکر شکایت کند. آزمون به خبرنگار ما می گوید: دو روزی است که صفحه اینستاگرامم را هک کرده اند. هکر مورد نظر برای برگرداندن صفحه 5میلیون پول خواسته که من هم به خواسته اش پاسخ منفی دادم. از این هکر هم شماره تلفن دارم و هم سندی که از من درخواست پول کرده. در اولین فرصت از او شکایت می کنم تا با اطلاعات شخصی أفراد به همین سادگی برخورد نکند.

حالا مسئله دزدیده شدن اکانت سردار آزمون رسانه شده

باج‌ خواهی میلیونی هکرها از سردار آزمونباج‌ خواهی میلیونی هکرها از سردار آزمونباج‌ خواهی میلیونی هکرها از سردار آزمون

باج‌ خواهی میلیونی هکرها از سردار آزمون

باج‌ خواهی میلیونی هکرها از سردار آزمون

 سردار آزمون یکی از بازیکنان جوان و آینده دار تیم ملی فوتبال کشورمان است که توسط کارلوش کشف شد. وی در آخرین بازیهای ایران در مقدماتی جام جهانی 2018 نیز توانست دروازه حریفان نه چندان قدرتمند تیم ملی را باز کند.

بسیاری از منتقدان کیروش در ایران معتقد بودند که وی نباید به سراغ بازیکنان دورگه و فوتبالیستهایی که به لیگ برتر ایران نمیآیند میدان داد. اما کیروش بی تفاوت نسبت به این انتقادها و باتوجه نبود بازیکن مناسب و جوان در لیگ به سراغ جوانان دورگه و فوتبالیستهای حاضر در تیمهای خارجی رفت و امروز بازیکنانی نظیر رضا قوچان نژاد، اشکان دژاگه و حتی سردار آزمون به عنوان بازیکنانی تاثیر در تیم ملی محسوب میشوند که اگر شخصی غیر از کی روش سرمربی تیم ملی بود احتمالا هرگز آنها به تیم ملی دعوت نمیشوند.

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ