اظهارات تامل برانگیز سردار نقدی در قزوین

398

رئیس سازمان بسیج مستضعفين کشور در مجمع بسیجیان استان قزوین گفت : بالاخره مرجع تقلید که نمی تواند فحش خواهر مادر بدهد بلکه باید با یک ادبی حرف خود را بزند که امام 100 لقب و شاید 200 لقب به امریکا داده که معادل فحش خواهر مادر است.

 

سردار نقدی وعده داد: لقب هایی که امام نسبت به امریکا داده است را به زودی منتشر خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه ” مشکلات اقتصادی راه حل اقتصادی دارد ، نه سیاسی ” اظهار داشت : ما در سال 82 که اوج وادادگی در مقابل غرب بود و در روزنامه ها به خدا و پیامبر توهین می کردیم و رئیس جمهور وقت بازوی دختر خارجی را می فشرد حدود سه میلیارد دلار جذب سرمایه گذاری خارجی داشتیم .

 

نقدی با انتقاد از تلاش های دولت در جهت عادی سازی روابط با دنیا ادامه داد : این در حالی است که با دیپلماسی تهاجمی دوران احمدی نژاد قیمت نفت از 40 دلار به 140 دلار رسید و میزان جذب سرمایه گذاری خارجی به بیش از چهار میلیارد دلار رسید.

 

رئیس سازمان بسیج مستضعفين با تمجید از سرمایه گذاری از نوع چینی تصریح کرد : اگر زمینه اولیه پیشرفت فراهم شود سرمایه از زمین و آسمان می آید که نمونه آن در چین اتفاق افتاده است.

 

نقدی در خصوص پرداخت یارانه ها گفت : اقتصاد مقاومتی می گوید ؛ در توزیع یارانه ها باید بین فقیر و غنی،  فقرا در اولویت قرار گیرند و نباید مساوی باشند اما اقتصاد عاریتی می گوید ؛ ما فعلا آرا را لازم داریم و انتخابات پیش رو هست.

 

رئیس سازمان بسیج مستضعفين که با استفاده از یک دستگاه رایانه مطالب خود را ارائه می کرد با پخش تصاویری از آیت الله هاشمی ، رئیس دولت اصلاحات ، زنگنه وزیر نفت و غلامحسین کرباسچی و دیگر چهره های اصلاح طلب ضمن نادیده گرفتن فساد های ثابت شده در دولت نهم و دهم مدعی شد : هنگامی که با مفسدان اقتصادی برخورد می شود روزنامه های وابسته به آنان با تبلیغات سعی دارند مظلوم نمایی و قهرمان سازی کنند.

 

در این مراسم که در سالن اجتماعات اداره کل تبلیغات اسلامی استان قزوین برگزار شد روزبه استاندار قزوین که اخیرا به عنوان رئیس مجمع بسیجیان این استان انتخاب شد به همراه معاونان سیاسی و عمرانی خود در بخش پایانی سخنان سردار نقدی وارد مراسم شد ودر جایگاه رئیس مجمع قرار گرفت.

 

خروج فرماندار قزوین و محسن قاسمی دبیر حزب اعتدال و توسعه  از این مراسم حین سخنرانی سردار نقدی از دیگر حواشی آن بود.

 

داداشی فرماندار اصولگرای آبیک هم در این مراسم به عنوان رئیس مجمع بسیجیان این شهرستان مطالبی بیان کرد.

 

وی که به عنوان رئیس برگزیده شهرستان های استان قزوین صحبت می کرد در سخنانی ضمن تاکیدبر افزایش برگزاری جلسات مجمع در استان اظهار داشت :  برای مقابله با فضای مجازی مانند تلگرام ، لاین ، وایبر و سایر این ” مسخره بازی ها ” باید کارگروه تشکیل شود.

 

این فرماندار منصوب شده در دولت احمدی نژاد یاد اور شد : امروز چه بخواهیم و چه نخواهیم تلگرام ، وایبر و از این مسخره بازی ها داریم و برای مقابله با آن باید آمادگی داشته باشیم.

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ