ماجرای جنین پیدا شده در دانشگاه

989

جنین

 روز پنجشنبه هفته گذشته (۱۹ شهریور) کارگرانی که در حیاط دانشگاه تربیت بدنی تهران در حال آبیاری و چمن‌زنی فضای سبز دانشگاه بودند با یک جنین انسان مواجه شدند.

به دنبال آن، مسوولان دانشگاه با کلانتری منطقه تماس گرفتند و پس از حضور ماموران انتظامی و تایید گزارش کشف جنین در فضای سبز دانشگاه، ماجرا به محسن مدیرروستا بازپرس کشیک قتل گزارش شد و جنین جهت انجام آزمایش‌های لازم از جمله تست دی.ان.ای به پزشکی قانونی منتقل گردید.

حال، با گذشت حدود یک هفته از این ماجرا، معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی اداره کل روابط عمومی دانشگاه تهران می‌گوید جنین پیداشده متعلق به ۱۵ سال پیش است و احتمالا توسط حیواناتی مانند سگ و روباه از زیر خاک بیرون آورده شده است.

محمدرضا تقی‌دخت با اشاره به وسعت زیاد دانشکده‌ی تربیت‌بدنی دانشگاه تهران در منطقه‌ی امیرآباد به خبرگزاری ایسنا گفته: «بخشی از حیاط دانشگاه با نرده محصور شده است. بنابراین تردد برای حیواناتی مانند سگ و روباه آسان است و این حیوانات گاهی به راحتی وارد این محدوده می‌شوند. جنین یافت‌شده هم در نقطه‌ای دورافتاده از قسمت مرکزی دانشکده پیدا شده است که با توجه به وجود مجموعه‌های آزمایشگاهی مربوط به دانشکده پزشکی در خیابان امیرآباد حدس زده می‌شود این جنین مربوط به یکی از این آزمایشگاه‌ها بوده که زیر خاک دفن شده و توسط حیوانات پیدا و به این نقطه از دانشگاه منتقل گردیده است.»

آقای تقی‌دخت از رسانه‌هایی که اخبار مربوط به این ماجرا را منتشر می‌کنند خواسته «مسائل اخلاقی را رعایت کنند».

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ