اگر بگذارند: کنسرت سینا حجازی 8 مهر

433

نخستین کنسرت خواننده قطعه «لیلی» سرانجام مجوزهای لازم را اخذ و به زودی برگزار خواهد شد.

آیا سینا حجازی روی استیج میآید؟

در شرایطی که لغو زنجیره ای کنسرتها در شهرهای مختلف ادامه دارد یک سایت موسیقی اعلام کرد که سینا حجازی (خواننده ای که تازه به روی زمین آمده) و شرکتهای برنامه گذار (با اهداف اقتصادی) برایش مجوز کار رسمی و اجرا گرفته اند, حالا قصد برگزاری کنسرت در تهران را دارد.

هرچند در تهران نماینده ولی فقیه نیست، و هیچگاه با شرایطی که در شهرستانها مرسوم شده کنسرتی لغو نشده است اما به هرحال این خواننده ظرفیتهای زیادی برای حساس کردن شاخکهای دلواپسان دارد.

خواننده تیتراژ سریال «مسیر انحرافی» در حالی هشت مهر ماه در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی و به همت موسسه «آوای دوران»  روی صحنه می رود که آلبوم «رویا» با صدای او امسال روانه بازار موسیقی کشور شد و بازتاب های مختلفی را نیز به خود دید.

سینا حجازی, آلبوم سینا حجازی,کنسر سینا حجازی, آهنگهای سینا حجازی, فول آلبوم سینا حجازی

رسول ترابی (تهیه کننده این کنسرت) درباره این اجرا و روند قانونی شدن فعالیت های هنری «سینا حجازی» در گفتگو با سایت «موسیقی ما» گفت: «تلاش های زیادی برای رسمیت بخشیدن به فعالیت های سینا حجازی شده است و پس از اخذ تمام مجوزهای لازم، برای یک اجرای ویژه و قدرتمند آماده می شویم. بالاخره طلسم شکسته شد و خوشحالم که سینا حجازی هم می تواند برای مخاطبانش به صورت زنده به اجرای برنامه بپردازد.»

ترابی درباره اعضای ارکستر این خواننده نیز گفت: «جمعی از بهترین نوازنده های موسیقی در کشور به رهبری «بهنام ابطحی» ارکستر سینا حجازی را تشکیل داده اند.»

ترابی در خصوص قطعاتی که در این کنسرت اجرا خواهند شد نیز در انتهای صحبت هایش گفت: « تقریبا کل قطعات آلبوم «رویا» در این کنسرت اجرا خواهند شد. علاوه بر این گلچینی از بهترین آثار این خواننده که به صورت تک تراک منتشر شده اند نیز در این کنسرت اجرا خواهند شد.»

سینا حجازی پیش از این در گفتگو با سایت «موسیقی ما» درباره نخستین کنسرت اش و احساسی که در لحظه ورود به سن خواهد داشت، گفته بود: «همیشه به آن لحظه که روی استیج می‌روم فکر می‌کنم. برای من لحظه باشکوهی است و مثل همه خواننده‌های دیگر که می‌روند و می‌خوانند و مردم استقبال می‌کنند خواهد بود. شاید در سی ثانیه اول صدای خودت را هم نشنوی چون خیلی‌ها چند سال منتظر بودند که تو اجرا داشته باشی. پر از دلشوره هستی و شاید تا سی ثانیه اصلا متوجه نشوم که روی زمین یا روی هوا هستم. یکی از ایده‌آل های من حضور روی استیج بوده چون فینال یک خواننده استیج است.»

گفتنی ست بلیت فروشی این کنسرت آغاز شده و دوستداران این خواننده می توانند ز طریق این لینک اقدام به تهیه بلیت نمایند.

 

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ