رقابت امیر مهدی ژوله و امین حیایی در گوگل

500

 امیرمهدی ژوله هم به جمع ترندهای گوگل پیوست.

رقابت دامنه دار و شانه به شانه امیرمهدی ژوله و امین حیایی در مسابقه استندآپ کمدی خندوانه به طرز خیره کننده و تعجب آوری نزدیک به یکدیگر و با کمترین فاصله ممکنه همچنان ادامه دارد. هواداران هریک از این دو چهره در شبکه های اجتماعی به تبلیغ کاندیدای مورد علاقه خود میپردازند و اگرچه در این میان برتری نسبی با امین حیایی بوده اما میزان رشد  امیرمهدی ژوله در رقابت با چهره ی مشهوری مثل حیایی بسیار عجیب و خیره کننده بنظر میرسد.

 امیرمهدی ژوله یا امین حیایی؟

Screen Shot 2015-09-20 at 6.16.04 PM

طی دو روز گذشته، امین حیایی، رامبد جوان، خندوانه و امیرمهدی ژوله از خبرسازان ایران بودهاند که باقیمانده ترکش فعالیتهای هواداران و مخالفانشان هنوز هم در شبکههای اجتماعی یافت میشود. اما کدامیک از آنها برنده این بازی بوده است؟

به هفته قبل اگر برگردیم، امین حیایی و امیرمهدی ژوله هیچکدام در حد و اندازه ترند نبودهاند اما امین حیایی در وب، بیشتر متداول بوده و کنجکاوی نسبت به او در درجه بهتری قرار داشته است. اما به یک باره با پخش برنامه خندوانه اتفاقهای تازهای افتاده است.

امیرمهدی ژوله (نمودار قرمز) تقریبا میشد گفت در میان ترندهای ایرانیان جایگاهی از صفر تا اینجا را طی کرده است و در روز اخیر به صورتی کاملا مشابه با امین حیایی (نمودار آبی)، رشد داشته است.

اما رامبد جوان کجای کار است؟ او تا مدتی بالاتر از هر دو حرکت کرده است اما در حال حاضر چیزی که واضحةر از همه است برند خود برنامه خندوانه (نمودار زرد)‌ است که به شکلی بیسابقه و فراتر از رامبد جوان، امین حیایی و امیرمهدی ژوله به سوی اوج میرود. به نظر میرسد پیشاپیش، نتجه مشخص شده و برنده ماجرا خود خندوانه است.

برنامهریزان و اتاق فکر خندوانه باید از همین حالا نگران افتی باشند که برنامه با شروع ایام عزاداری پیدا میکند و به فکر آینده ان که این نمودارها، به یک باره و برای همیشه به سمت صفر میل نکنند.

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

یک نظر

  1. مردم اونقدر خودشون شعور دارن ک چه وقتی ب چ برنامه ای اقبال کنند و خنداوانه ای ها هم این رو خوب میفهمند ما نگران کسادی بازار خودت باش برادر من. موفق باشی

پاسخ