چگونگی حضور در فیلم جدید اصغر فرهادی

686

اصغر فرهادی کارگردن سینما و برنده‌ی جایزه‌ی اسکار، پیش تولید هفتمین فیلم سینمایی اش را با انتشار فراخوان بازیگری آغاز کرد.

این فیلم «برسد به دست آهو» نام دارد و در ایران ساخته می‌شود.

تصاویر خودرا چگونه برای اصغر فرهادی ارسال کنیم؟

کاوه سجادی حسینی که پیش از این فیلم‌های «بوفالو» و «شب، بیرون» را کارگردانی کرده است، در مقام دستیار کارگردان، در ویدئویی کوتاه، از تمام علاقه‌مندان به بازیگری دعوت کرده تا با تهیه فیلمی از خودشان، مشخصات خود را ضبط کرده و به شماره تلگرام اعلام شده در ویدئو فراخوان ارسال کنند.

ویدئویی روی شبکه آپارات منتشر شده است که در آن کاوه سجادیطلب، دستیار فرهادی میگوید میتوانید با ضبط کردن ۳ دقیقه از معرفی خودتان، آن را برای اصغرفرهادی بفرستید تا در فیلمی که به زودی در ایران خواهد ساخت کاندیدا شوید.

ویدئوی خود را که ضبط کردید میتوانید به شماره ۰۹۳۹۰۳۸۸۶۹۹ ارسال کنید. در این ویدئو توضیح داده میشود که این شماره برای کار دیگری پاسخگو نیست و تنها در صورت تایید شدن در فهرست اولیه با علاقمندان تماس میگیرند.

نامی از این فیلم برده نشده است و تا الان در کانال آپارات «ثمین مهاجرانی» هم هیچ ویدئوی دیگری آپلود نشده است.

 فرهادی را بسیاری موفق ترین کارگردانی ایرانی میدانند. که در کنار عباس کیارستمی توانسته است به چهره ای موفق و بین المللی تبدیل شود.

فیلمهای فرهادی سابقه کاندیداتور در جوایز معتبری همچون کن و اسکار را دارد.

فیلم جنجالی جدایی نادر از سیمین توانست در دوبخش فیلمنامه اورجینال (در رقابت با نیمه شب در پاریس وودی آلن) و بهترین فیلم غیرانگلیسی زبان کاندیدای کسب جایزه اسکار شود که در نهایت توانست جایزه اسکار بهترین فیلم غیر انگلیسی را بخاطر فیلم «جدایی نادر از سیمین» از آن خود نماید. این فیلم پر افتخارترین فیلم تاریخ سینمای ایران محسوب میشود.

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ