ناگفته هایی از مشکلات ناصر حجازی

155

افشاگری سازنده فیلم حجازی: ناصرخان می گفت قلعه نویی به من انرژی منفی می دهد

اختلاف این دو فنی نبوده است. بلکه مسایل دیگری بوده که در فیلم به آن پرداخته شده و تمام آنهایی که در فیلم به آن پرداخته شده با استفاده از اسناد و مدارک بوده است.

من ناصر حجازی هستم

تهیه کننده و مجری طرح مستند «من ناصر حجازی هستم» صحبت های شاهرخ بیانی درباره دوران مربیگری حجازی را تکذیب کرد.

امیر رفیعی ، درباره اظهارات امروز شاهرخ بیانی اظهار داشت: من در دوران بیماری حجازی دبیر کمیته فنی باشگاه بودم و تمام کسانی که در باشگاه استقلال حضور دارند اعم از بیانی، پورحیدری و مظلومی شاهد بودند که ارتباط من با حجازی تا چه اندازه ای بوده است. من با وی رابطه دوستی و خانوادگی داشتم و بهتر از هرکس دیگر از مواضع حجازی اطلاع داشتم.

تهیه کننده و مجری طرح مستند ناصر حجازی درباره صحبت های بیانی درباره قلعه نویی به کاپ گفته: بیانی خودش صحبت هایی که با حجازی می کرد علیه قلعه نویی بود ولی حجازی پشت کسی حرف نمی زد و حتی زمانی که رسانه ها و روزنامه ها صحبت از آشتی بین وی و قلعه نویی به میان آوردند در پاسخ گفت، من کینه ای از کسی به دل ندارم ولی دوست دارم از کسانی که به من انرژی منفی می دهند دور باشم.

وی ادامه داد: من یادم نمی آید حجازی در ارتباط با کینه و کدورت نسبت به قلعه نویی صحبتی با بیانی کرده باشد، حتی این مساله که شاهرخ بیانی مطرح کرده و گفته اختلاف این دو فنی بوده است، اصلا چنین نبوده و اختلاف این دو فنی نبوده است. بلکه مسایل دیگری بوده که در فیلم به آن پرداخته شده است و تمام آنهایی که در فیلم به آن پرداخته شده با استفاده از اسناد و مدارک بوده است.

رفیعی در خاتمه تاکید کرد: اگر حجازی ماندگار شده است، به دلیل صداقت کلام وی بوده است. ما تنها کاری که کردیم این بود که به جای آنکه بگوییم «بگم؟» بگویم، بگویم ها را مطرح کردیم و همه اینها را با سند و مدرک گفتیم. من توصیه می کنم بیانی حرف هایی را که زده مرور کند. منظورم حرف هایی است که قبلا در مورد قلعه نویی گفته است. بهتر است حالا که دست ناصرخان از دنیا کوتاه است چیزهایی را که قبلا خودمان گفته ایم به وی نسبت ندهیم.

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ