امین حیایی حذف شد! امیرمهدی ژوله صعود کرد

1720

سرانجام رقابت نفسگیر و پرحاشیه بین ژوله و حیایی به پایان رسید. رامبد جوان دقایقی قبل نتیجه این رقابت را اعلام کرد.

هواداران این دو کمدین سه روز فرصت داشتند تا به کمدین مورد علاقه خود رای بدهند که در نهایت امیر مهدی ژوله نویسنده و طنزپرداز موفق شد در یک رقابت مهیج و نفس گیر امین حیایی را شکست دهد.

رامبد جوان، مجری برنامه خندوانه در پایان رقابت نفسگیر ژولهحیایی اعلام کرد که ژوله برنده این بازی شده است.

رایهای ژوله ۲ میلیون و ۲۴۰ هزار و ۸۴۶ رای بوده و در مقابل، رایهای امین حیایی به ۲ میلیون و ۲۴۰ هزار و ۶۴۳ رسید. این یعنی اینکه امرمهدی ژوله فقط با اختلاف 203 رای، به دور بعدی استندآپ کمدی صعود کرده است.

امیر مهدی ژوله و امین حیایی در شرایطی در برابر هم قرار گرفته بودند که امین حیایی از سوی دوستداران ژوله به خاطر سابقه فعالیتی سینماییسیاسی، یعنی بازی در یک فیلم به نام قلادههای طلا مورد طعن و سرزنش قرار گرفته بود و ائتلافی علیه او شکل گرفته بود که سیاسیونی مانند محمدعلی ابطحی رئیس دفتر رئیس جمهور  دوره اصلاحات و بزرگمهر حسینپور کاریکاتوریست نقش فعالی بازی کرده بودند.

آرای نزدیک این دو رقیب چندان جای تحلیل باقی نمیگذارد، اگر این یک انتخابات بود قطعا به دور دوم میرفت و به همین خاطر سیاسیون حاشیهای این رخداد نمیتوانند دل به رایهای دو طنزپرداز ببندند و بر اساس آن نتیجهگیری سیاسی کنند، اما چیزی که شاید بتوان در این میان گفن این است که شاید ژوله با سیاست برد در حالی که امین حیایی به خاطر سیاست باخت و این نتیجه دلچسبی برای هیچکدام از آنها نخواهد بود.

 

امیرمهدی ژوله, رامبد جوان و امین حیایی در لحظه پایان رای گیری
امیرمهدی ژوله, رامبد جوان و امین حیایی در لحظه پایان رای گیری

حاشیه های رقابت بین این دو چهره که با تحریک برخی از چهره های رسانه ای (من جمله بزرگمهر حسین پور) رنگ و بوی سیاسی گرفته بود, در ساعت 23:59 دقیقه امروز به پایان رسید. امیرمهدی ژوله را بطور ناخواسته نماینده جریان اصلاح طلب و امین حیایی (آنهم صرفا بخاطر بازی در فیلمهای ده نمکی و قلاده های طلا) نماینده جریان اصولگرا کرده بود. که در نهایت به درگیری هواداران طرفین در شبکه های اجتماعی منجر شده بود.

همین هواشی هم ژوله را به واکنش واداشت. وی از شرایط پیش آمده ابراز نارضایتی کرد و اعلام نمود که دخالتی در بوجود آمدن جو ایجاد شده نداشته است

رامید جوان، امین حیایی و امیر مهدی ژوله در لحظات پایانی مهلت رای دادن مردم در سامانه‌ی 780 حضور پیدا کردند.

این سه نفر برای پرهیز از هرگونه شائبه‌ی تقلب در این سامانه حضور پیدا کردند تا از آخرین مراحل رای دهی مردم فیلمبرداری کنند.

رقابت امین حیایی و امیر مهدی ژوله رقابت شانه‌به شانه‌ای بود. این دو هنرمند که در مرحله‌ی اول مسابقات بالاترین ارا را به دست آورده بودند، در مرحله‌ی دوم با هم هم گروه شدند. هر دو اجرای خوبی داشتند و رای بالایی هم به دست آوردند.

 

در مدت زمان 72 ساعته‌ای که برای رای دادن به کمدین‌ها اختصاص یافته، بارها این دو هنرمند یکدیگر را جا گذاشتند. در ساعات پایانی رای دادن به این دو کمدین(ساعت 24) امیر مهدی ژوله از امین حیایی پیش افتاد.

maraq

گفتنی ست که مهران مدیری هم چندی پیش با حمایت از ژوله وارد این فضای رقابتی دو فطبی شد و از هوادارانش خواست تا به ژوله رای بدهند.

مدیری که در سریال‌هایی چون «شب‌های برره»، «باغ مظفر»، «قهوه تلخ» و … با ژوله همکاری داشته است، دست به کار تبلیغ برای ژوله شده است.

او با اشتراک گذاشتن تصویری از خودش و ژوله نوشته: «عكسى با دوست و همكار قديمى اميرمهدى ژوله عزيز كه در خندوانه درخشيد. براى راى به او از كد # ٢*٢*٣*٥*٧٨٠* استفاده كنيد.»

مدیری همچنین گفته: «به زودى منتظر خبر هايى از فصل دوم سريال در حاشيه باشيد. همچنين سريال ١٠ قسمتى عطسه نيز براى ورود به نمايش خانگى آماده مى شود.»

 

اخبار,اخبار فرهنگی ,مهران مدیری

 

 

 

/

 

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ