واکنش ده نمکی به اتفاقات خندوانه

726

سر انجام مسعود ده نمکی (کارگردان جنجالی سینمای ایران) به حواشی ایجاد شده در رقابت بین ژوله و حیایی در برنامه خندوانه واکنش نشان داد.

 

واکنش ده نمکی به حواشی خندوانه چه بود؟

 

ده نمکی در صفحه شخصی اینستاگرامش نوشت: روشنفکر نما ها دستشان برسد همه را اخراج می کنند. از منظر آنها هر که با ما نیست بر ماست. شعار انها زنده باد مخالف من است اما باورشان مرده باد مخالف من است. تحمل مخالف یعنی همین دو قطبی سازی. .فقط برای چند رای بیشتر در زمان اکران اخراجی ها 3 هم همین کار را کردند تا مردم را به جان هم بیاندازند .

با افتخار فیلم را قاچاق کردند و به سر در سینما ها حمله کردند و وقتی بازی خود ساخته را باختند بازی کی بود کی بود من نبودم را راه انداختند.برای انها مهم برد است چه با تخریب و چه با تقلب در امار فروش و چه دو قطبی سازی یک مسابقه طنز..با منطق انها هالیودی ها باید انتونی کویین را به جرم بازی در نقش حمزه روی صندلی الکتریکی می نشاندند.

گفتنی ست که رقابت بین امین حیایی و امیرمهدی ژوله در مسابقه خنداننده برتر یا استندآپ کمدی خندوانه (با اجرای رامبد جوان) که با تحریک چند فعال اجتماعی-سیاسی و روزنامه نگار رنگ و بوی سیاسی بخود گرفته بود. سرانجام با برتری امیر مهدی ژوله به پایان رسید. هرچند برخی ها معتقد بودند که ژوله خود در ایجاد این وضع بی تاثیر نبوده اما به هرحال هردوی آنها از جو ایجاد شده در شبکه های اجتماعی بر سر این رقابت ساده بسیار ناراضی بودند.

در پایان این رقابت و تنگاتنگ امیرمهدی ژوله موفق شده با اختلاف 203 رای حیایی را شکست دهد. این دو نفر تابحال با کسب بیش از 2میلیون رای حائز بیشترین میزان آراء کسب شده در این مسابقه بودند.

(اطلاعات بیشتر در مورد نتیجه این رقابت نفسگیر و شانه به شانه بین ژوله و حیایی را در این صفحه ملاحظه کنید)

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ