تب سریال شهرزاد بسیار فراگیر شده و می‌توان گفت بیشتر خانواده‌های ایرانی با آن درگیر شده‌اند. این سریال بسیار زیبا و متفاوت که در شبکه‌ی پخش خانگی توزیع شده است، به‌سرعت توانست جایگاه خودش را پیدا کرده و محبوبیت خاصی برای خودش ایجاد نماید. بازی بسیار زیبا و درخشان ترانه علیدوستی شهاب حسینی، پریناز ایزدیار و مصطفی زمانی در موفقیت این سریال تاثیر بسیار زیادی داشتند. سریال شهرزاد براساس وقایع پس‌از کودتای ۲۸مرداد سال ۱۳۳۲ و داستان عاشقانه دختر و پسری جوان آغاز شده بود، اما بعدها اتفاقات و وقایع غافل‌گیر کننده‌ای رخ داد تا داستان سمت و سوی دیگری به‌خود بگیرد.

مدل لباسهای ترانه علیدوستی در سریال شهرزاد

از آن‌جایی که داستان سریال مربوط به چند دهه پیش است، لباس‌هایی که بازیگران سریال برتن می‌کنند نیز مطابق با مدل‌ها و طرح‌های آن دوره است. ما نیز فرصت را غنیمت شمردیم تا به سراغ شخصیت اول این سریال برویم و لباس‌های بسیار زیبا و متنوع ترانه علیدوستی را برای‌تان بیاوریم.

مدل لباس‌های ترانه علیدوستی در سریال شهرزاد

 

لباسهای ترانه علیدوستی در سریال شهرزادلباس زیبای ترانه که در خانه خودشان برتن می‌کند. رنگ سرخ لباس با رنگ کرم روسری ترکیب جالبی ایجاد کرده‌اند. گردنبند خاص ترانه را نیز نباید فراموش کنیم.

لباسهای بازیگران سریال شهرزاد,مدل لباسهای شهرزاد,ترانه علیدوستی,لباسهای شهرزاد,دانلود شهرزاد,لباسهای شهرزاد ترانه علیدوستی,لباسهای ترانه علیدوستی در سریال شهرزاد,مدل لباسهای ترانه علیدوستی در سریال شهرزاد,مدل لباسهای شهرزاد,مدل لباسهای بازیگران سریال شهرزاد

ترانه علیدوستی,لباسهای شهرزاد,دانلود شهرزاد,لباسهای شهرزاد ترانه علیدوستی,لباسهای ترانه علیدوستی در سریال شهرزاد,مدل لباسهای ترانه علیدوستی در سریال شهرزاد,مدل لباسهای شهرزاد,مدل لباسهای بازیگران سریال شهرزاد

مانتوی پوشیده و بلندی که ترانه به هنگام رفتن به دانشگاه آن را برتن کرده بود. اگر دقت کنید، رنگ کلاه با مانتو هم‌خوانی زیبایی دارند.

 

لباس ترانه علیدوستی 4

یکی‌از زیباترین مدل‌ لباس‌هایی که خانم علیدوستی درطول سریال سریال شهرزاد برتن کرده‌است. این لباس محبوبیت خاصی دربین طرفداران سریال پیدا کرد.

یکی‌دیگر از زیباترین لباس‌های شهرزاد در این سریال. رنگ بسیار خاص و دلنشین این لباس سبب شد تا مدل‌های متنوعی از روی این لباس طراحی شوند.

ترانه علیدوستی و شهاب حسینی در سریال شهرزاد

مدل لباس خانگی شهرزاد که در خانه پدرش برتن می‌کرد. سارافون و زیرسارافون جذاب او نیز به‌سرعت به بازار عرضه شد.

مدل لباسهای ترانه علیدوستی در سریال شهرزاد,ترانه علیدوستی شهرزاد

لباسهای شهرزاد,مدل لباسهای شهرزاد,مدل لباس زنانه

مدل لباسهای ترانه علیدوستی در سریال شهرزاد,مدل لباسهای شهرزاد

مدل کت و دامن بسیار خاص شهرزاد که در قسمت اول برتن کرده بود. رنگ زیبای لباس او با کلاهش جذابیت خاصی داشت.

لباسهای ترانه علیدوستی در سریال شهرزاد

لباسهای شهرزاد

ترانه علیدوستی,لباسهای شهرزاد,دانلود شهرزاد,لباسهای شهرزاد ترانه علیدوستی,لباسهای ترانه علیدوستی در سریال شهرزاد,مدل لباسهای ترانه علیدوستی در سریال شهرزاد,مدل لباسهای شهرزاد,مدل لباسهای بازیگران سریال شهرزاد

ترانه علیدوستی در سریال شهرزاد

 

 


مطالب مرتبط:

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ