امام جمعه قزوین: دستاورد برجام سکه تقلبی و شکلات مسموم به روان گردان است

36

امام جمعه قزوین گفت: در برجام به خاطر زیاده‌روی در بزرگ نمایی برجام شرمنده قرآن و احادیث شدیم و جز دادن امتیازهای نقد و وعده‌های نسیه چیزی حاصل نشد.


به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهر قزوین، با اشاره به انتخابات پیش رو و فرمایشات مقام معظم رهبری در این خصوص اظهار کرد: مردم باید برای شناخت کاندیداهای اصلح وقت بگذارند و با حضور حداکثری پای صندوق‌های رأی، نمایندگانی شایسته را راهی مجلس شورای اسلامی کنند.

امام جمعه قزوین با ابراز تأسف از اینکه برخی از مسئولان به خارج از مرزها تکیه دارند و تنها راه حل مشکلات کشور را در گرو رابطه با بیگانگان می‌دانند، افزود: در انتخابات باید مراقب این گونه افراد بود، چراکه آنان کسانی هستند که تاریخ نشان داده به راحتی خیانت می‌کنند و اطلاعات محرمانه را به دشمن می‌رسانند.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین با اشاره به جمله‌ای از سوی برخی از مسئولان با این مضمون که برجام را با دفاع مقدس مقایسه کرده، خاطرنشان کرد: در دفاع مقدس هیچ امتیازی به کسی داده نشد و البته امتیاز هم گرفته شد.

وی عنوان کرد: اما در برجام به خاطر زیاده‌روی در بزرگ نمایی برجام شرمنده قرآن و احادیث شدیم و جز دادن امتیازهای نقد و وعده‌های نسیه چیزی حاصل نشد.

عابدینی در ادامه عنوان کرد: دستاورد برجام در زمینه اقتصادی مشتی سکه تقلبی و شکلات مسموم به روان گردان است که بعضی از مسئولان با خوردن آن دچار توهم شده‌اند.

عابدینی خاطرنشان کرد: همانطور که مقام معظم رهبری نیز فرمودند، عید نخست که عید پیروزی انقلاب اسلامی بود را در 22 بهمن با حضور پرشور و باشکوه مردم پشت سر گذاشتیم و حالا نوبت عید دوم یعنی انتخابات است که سربلند از آن بیرون بیاییم.

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ