آوردن یک میلیون نفر به تهران هم با مشارکت بالای مردم خنثی خواهد شد

10

یک عضو ارشد شورایعالی سیاستگذاری اصلاح طلبان در پاسخ به سئوالی درباره صحبت های اخیر رسول منتجب نیا قائم مقام حزب اعتماد ملی درباره قصد اصولگرایان برای آوردن یک میلیون نفر به تهران برای رای به لیست ائتلاف اصولگرایان گفت: هر احتمالی وجود دارد و رقیب به انواع و اقسام روش ها متوسل می شود تا نامزدهای خود را وارد مجلس کند. البته اگر مردم به لیست اصلاح طلبان رای دهند این اقدامات بی اثر خواهد شد.


به گزارش ایرنا، حسین کمالی روز سه شنبه افزود: هر چند نباید از فرضیه حرکت چراغ خاموش نامزدهای اصولگرایان تندرو در استان ها و شهرستانهای کوچک در پوشش شعارهای به ظاهر اصلاح طلبانه غافل شد اما اصلاح طلبان در این مناطق با شناخت قبلی از نامزدها حمایت کرده اند و اگر مردم به افراد و لیست های مورد تایید اصلاح طلبان رای دهند از این بابت نگرانی وجود ندارد.

نماینده مجالس اول، دوم و سوم تصریح کرد:این روزها افراد مشخص زیاد برجام را زیر سئوال می برند اما خود می دانند که انتخابی غیر از برجام برای مملکت وجود نداشت و دولت در این زمینه بسیار موفق عمل کرد.

کمالی اظهار داشت : اگر بخواهیم مملکت را درگیر هیجانات جدید کنیم و پیشرفت و سرزندگی کشور را ملاک قرار ندهیم می توانیم با برجام مخالفت کنیم ولی در غیر این صورت می بینیم که جز برجام راهی برای رفع تحریم های ظالمانه وجود نداشت.

دبیر کل حزب اسلامی کار تصریح کرد: طبیعی است که وقتی پای میز مذاکره می رویم باید بخشی از خواسته های خود را کنار بگذاریم تا از طرف مقابل امتیاز بگیریم.

تازه اگر دولت احمدی نژاد به دور از عقلانیت برخی از اقدامات را نمی کرد همین امتیازات را هم نمی دادیم. یعنی آن چیزی که به بهانه آن دولت یازدهم را زیر سئوال می برند محصول عملکرد ضعیف اصولگرایان در دولت احمدی نژاد است و آنها با این کار فرار رو به جلو می کنند.

وزیر کار در سالهای 68 تا 80 تاکید کرد: این مخالفت ها دیگر فایده ای ندارد. امیدوارم مردم نهایت مشارکت را در انتخابات آتی داشته باشند و به گونه ای رای دهند که زمینه اجرای برجام در کشور مهیا شود و رونق و آرامش به اقتصاد کشور بازگردد.

 

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ