واکنش مقام امنیتی به ورود رای دهنده به تهران

33

علی‌اصغر ناصربخت، معاون سیاسی – امنیتی فرماندار تهران در مورد شایعه‌ آوردن افراد حامی یک جریان سیاسی از شهرستان‌ها به تهران برای دادن رأی به سود آن‌ها در روز انتخابات، توضیح داد.


 

به گزارش خبرگزاری کار ایران (ایلنا) علی‌اصغر ناصربخت در این‌باره گفت: «بازرسان ویژه وزارت کشور و نمایندگان فرماندار در تمامی حوزه‌های رأی‌گیری در صورت مشاهده چنین تخلفی آن را سریعاً به ما اطلاع داده و ما بلافاصله با آن برخورد خواهیم کرد.»

روز گذشته، پنج‌شنبه ۶ اسفند نیز عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور در واکنش به این‌که گفته می‌شود قرار است یک میلیون نفر برای رأی‌دادن به تهران آورده شوند، گفت اگر این انتقال «سازمان‌یافته» باشد، «قطعاً با آن برخورد می‌کنیم.»

در روزهای اخیر ادعاهایی در مورد سازماندهی طلاب و روحانیان در قم برای شرکت در انتخابات تهران منتشر شده است. هدف از این سازماندهی «جلوگیری از شکست یک جریان سیاسی» در انتخابات اعلام شده است.

نخستین بار رسول منتجب‌نیا، قائم مقام حزب اعتماد ملی روز سه‌شنبه چهارم اسفند در این‌باره گفته بود: «اصولگرایان تصمیم دارند که در روز انتخابات یک میلیون نفر را از روستا‌ها به تهران بیاورند.»

در همین حال حسین هاشمی، استاندار تهران نیز گفته است که ورودی‌های شهر تهران در روز انتخابات کنترل می‌شود.

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ