این روزها بسیار طرح های زریر دیزاین (zarir design) یک برند مانتو حرفه ای را در تن یکی از بازیگران مشهور می بینیم. نیکی کریمی در یک ماه گذشته سه طرح مختلف از این برند را پوشیده و عکس خود را در اینستاگرام منتشر کرده حتی وی در جشنواره فجر که در بهمن ماه برگزار شد هم مدل زریر دیزاین را انتخاب کرد بود.

مدل مانتو نیکی کریمی zarir design زریر دیزاین

مدل مانتو نیکی کریمی در جشنواره فجر بهمن ماه 93 با طرح زریر دیزاین (zarir design)

 

طراحی های این برند بسیار شیک و جذاب هستند، اگر هنوز مدل مانتو ی عید خود را انتخاب نکرده اید توصیه می کنیم به مجموعه طرح های برند زریر دیزاین نگاهی بیندازید.

 

 

مدل مانتتو,مانتو مجلسی,مانتو زیر,مانتو مجلسی,زریر دیزاین, zarir designe ,مانتو جلوباc

مدل مانتتو,مانتو مجلسی,مانتو زیر,مانتو مجلسی,زریر دیزاین, zarir designe ,مانتو جلوبازمدل مانتتو,مانتو مجلسی,مانتو زیر,مانتو مجلسی,زریر دیزاین, zarir designe ,مانتو جلوبازمدلهای جدید مانتو,مدلهای ایرانی,مدلینگ در ایران,مانتو شیشه ای,بدحجابی در ایرانمدل مانتتو,مانتو مجلسی,مانتو زیر,مانتو مجلسی,زریر دیزاین, zarir designe ,مانتو جلوبازدختران بدحجاب در ایران,کشف حجاب در خیابانهای ایرانمانتوهای زیبامدلهای جدید مانتو,مدلهای ایرانی,مدلینگ در ایران,مانتو شیشه ای,بدحجابی در ایرانعکس دختران زیبا,مدل مانتتو,مانتو مجلسی,مانتو زیر,مانتو مجلسی,زریر دیزاین, zarir designe ,مانتو جلوباز

در آینده طرحهای دیگری از این برند (مانتو زریر) را برایتان به نمایش خواهیم گذاشت.

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ