حضور کوچکزاده در حوزه رای گیری برایش ناخوشایند بود

106

حضور مهدی کوچک زاده در حسینیه ارشاد برای رای دادن حاشیه‌های زیادی ایجاد کرد. وی شعار دهندگان برعلیه خود را شارلاتان خواند


به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، هنگام حضور مهدی کوچک‌زاده مقابل حسینیه ارشاد با واکنش مردم روبرو شد و مردم با شعار (برو ته صف ته صف) نسبت به حضور او انتقاد کردند، طوری که کوچک‌زاده مجبور شد به کوچه کناری حسینیه ارشاد و درب دیگر این حسینیه برود تا از آنجا داخل حسینیه بشود.

کوچک‌زاده در پاسخ به انتقاد مردم که می‌گفتند «افرادی همچون وزیر اطلاعات و معاون رئیس‌جمهور در صف رای‌گیری ایستاده‌اند؛ شما می‌خواهید بدون صف وارد حسینیه ارشاد شوید» گفت: من صبح امروز رای خود را در بهشت‌زهرا به صندوق انداختم و حضورم در حسینیه ارشاد صرفا جهت شنیدن حرف‌های مردم بوده است که در این لحظه مردم نسبت به اظهارات او واکنش نشان دادند و گفتند از مردم مایه نگذارید.

کوچک‌زاده که تا این لحظه همچنان مقابل درب پشتی حسینیه ارشاد در حلقه مردم ایستاده است و تک به تک به سوالات آن‌ها پاسخ می‌دهد، گفت: مردم در ابتدای حضور من درباره گرانی و معیشت از من سوال کردند که من در پاسخ به آن‌ها گفتم که مردم بیش از آنکه دغدغه خ…تمی و روحانی را داشته باشند، دغدغه معیشت دارند.

 

 

 

 

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ