مهاجم‌ترین نوع سرطان در برابر این دو میوه ناتوان است

25

دو میوه‌ای که توانایی از بین‌ بردن مهاجم‌ترین نوع سرطان را دارند، توسط دانشمندان دانشگاه تگزاس کشف شدند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از جام نیوز، آلو و هلو قادر به انهدام مهاجم‌ترین نوع سلول‌های سرطان  پستان هستند. این دو میوه خطرناکترین سلول‌های سرطانی را ازبین می‌برند ولی جالب است بدانید کوچکترین آسیبی به سلول‌های سالم مجاور وارد نمی‌کنند.

طبق گزارش محققان دو پلی‌فنول (مواد شیمیایی گیاهی) منجر به مرگ سلول‌های سرطانی می‌شوند. فنول‌ها ترکیبات آلی هستند که به‌طور خاص در میوه‌ها یافت می‌شوند. آنتی‌اکسیدان‌های موجود در آلو و هلو و همچنین زغال‌اخته و تمشک برای درمان سرطان بسیار مفید هستند و استفاده از این منابع طبیعی درمانی توصیه می‌شود. ضمناً تحقیقات و تست‌های آزمایشگاهی نیز تأیید کرده‌اند که این ترکیب‌ها توانسته‌ است از رشد سرطان در حیوان‌هایی که به آنها این عصاره داده شده بود جلوگیری کند.

آلو و هلو قادر به انهدام مهاجم‌ترین نوع سلولهای سرطان سینه هستند. این دو میوه خطرناکترین سلول‌های سرطانی را ازبین می برند ولی جالب است بدانید کوچکترین آسیبی به سلولهای سالم مجاور وارد نمی‌کنند.
طبق گزارش محققان دو پلی فنول ( مواد شیمیایی گیاهی ) منجر به مرگ سلول‌های سرطانی می‌شوند. فنول ها ترکیبات آلی هستند که به طور خاص در میوه‌ها یافت می‌شوند.
آنتی‌اکسیدان‌های موجود در آلو و هلو و همچنین زغال‌اخته و تمشک برای درمان سرطانها بسیار مفید هستند و استفاده از این منابع طبیعی درمانی بسیار توصیه می‌شود.مزیت این روش نسبت به شیمی درمانی در این است که استفاده از این دو ماده غذایی بر خلاف شیمی ‌درمانی هیچ آسیبی به سلول‌های سالم وارد نمی کند.

 

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ