سایت احمدی نژاد: اصلاح طلبان انتخابات مجلس در تهران را درو کردند + نتایج

241

سایت دولت بهار وابسته به احمدی نژاد در تیتری کنایه آمیز نوشت: آقای حداد! چه خبر از خط قرمز؟!


 

ارگان خبری احمدی نژاد با این تصویر و تیتر پر از طعنه و نیش به استقبال شکست ائتلاف اصولگرایان رفت سایت دولت بهار دقایقی بعد از اعلام نتیجه قطعی انتخابات مجلس شورای اسلامی که در آن همه اعضای لیست حامیان دولت به مجلس راه یافتند این اتفاق را به عنوان سقوط و فروپاشی ائتلاف اصولگرایان تعبیر کرد.
این در حالی است که حامیان و مدیران احمدی نژاد یک پایه اصلی ائتلاف اصولگرایان را تشکیل داده و حتی سهم بالاتری از اعضای ائتلاف را وزیران احمدی نژاد به خود اختصاص می دادند.
با این حال ارگان احمدی نژادی ها از واقعه هفتم اسفند به عنوان روز جدایی و وداع با اصولگرایان یاد کرده و همه گناه شکست در رقابت با حامیان دولت اعتدال را به پای سران ائتلاف نوشته اند
البته ِپیش از این ناظران سیاسی پیش بینی کرده بودند که شکست در انتخابات مجلس دهم ممکن است به شکاف ها و انشقاق های تازه در صف نیروهای بویژه مخالف دولت منجر شد.

اما طعنه ارگان یاران احمدی نژاد به حدادعادل در شرایطی بعنوان مطلب اصلی این سایت مطرح میشود که حتی بسیاری از اصولگرایان تحولخواه ، معتدل و حتی سنتی از تعداد بالای کرسی های نیروهای حامی احمدی نژاد در فهرست اصلی ائتلاف اصولگرایان که توسط حدادعادل بسته شد، انتقاد داشتند و حتی برخی از چهره ها نظیر لاریجانی با این منوال حتی حاضر نشدند با عنوان “نامزد اصولگرا” در انتخابات مجلس شرکت کنند و خود را کاندیدای مستقل خواندند.

پیش مطلبی از این سایت به نقل از پرویز داودی (معاون اول احمدی نژاد) منتشر شده بود مبنی بر اینکه:کارنامه دولت یازدهم چیزی جز رکود و بیکاری ندارد

بدنیست برخی از اظهار نظرهای منتشر شده بنام کاربران این سایت که پای این مطلب درج شده را خودتان بخوانید:

-خدا بهمون رحم کنه با این اصلاح طلب ها … خدا کنه این بار سر عقل بیان و مملکت رو به اجنبی ها نفروشند

-آه احمدی نژاد اصولگرایان را گرفت.

-میدانستم بیشتر راحت طلب و مفت خوار وجود دارد ولی نه به این حد. برای تهرونیها جهت تشخیص شان باید تاسف گفت.

-با اون لیست …..خدمتی که حداد به اصلاح طلبها کرد هیچ کس نکرد

-این نتایج غیر قابل باوره

 

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ