پیروزی لیست اصلاح طلبان در تبریز و شیراز

152

پزشکیان با فاصله زیاد رقبایش را پشت سرگذاشت

بر اساس تازه ترین نتایجی که از انتخابات مجلس در تبریز از سوی وزارت کشور منتشر شد مسعود پزشکیان وزیر بهداشت دولت اصلاحات با فاصله زیاد رقبای خود را پشت سر گذاشت و به مجلس دهم راه یافت
در میان کاندیداهای باقی مانده چهار اصلاح طلب ، سه اصولگرا و یک مستقل در در دور دوم رقابت خواهند کرد
1- مسعود پزشکیان با 261394 رای
2- احمد علیرضا بیگی با 235196 رای
3- محمدحسین فرهنگی با 143290 رای
4- زهرا ساعی با 114263 رای
5- علیرضا منادی با 113565 رای
6- اسماعیل سعیدی با 105367 رای
7- میر علی اصغر الموسوی با 102179 رای
8- محمدرضا تاج الدینی با 98500 رای
9- بیمقدار با 96231 رای
10- عباس عباسزاده با 88817 رای

بر اساس این آمار، آقایان مسعود پزشکیان و احمد علیرضا بیگی با کسب اکثریت آرا در دور اول انتخابات راهی مجلس شورای اسلامی شدند و بقیه 8 کاندیدا برای کسب 4 کرسی باقی مانده در دور دوم انتخابات رقابت خواهند کرد.

فرهنگی، سعیدی و تاج الدینی از ائتلاف اصولگرایان، آقایان الموسوی و بیمقدار و عباس زاده و خانم ساعی از ائتلاف اصلاح طلبان و منادی نیز بصورت مستقل به مرحله دوم راه یافته است.

همچنین چهار نفر از کاندیداهای حضور در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شیراز به دور دوم رفتند.

به گزارش خبرنگار مهر، به نقل از يك مقام آگاه در ستاد انتخابات استان فارس، انتخابات در حوزه انتخابيه شهرستان شيراز به دور دوم كشيده خواهد شد.

بر این اساس مسعود رضائي (اصلاح طلب)، علي اكبري(اصلاح طلب)، جعفر قادري(اصولگرا) و سيد احمدرضا دستغيب(اصولگرا) در مرحله دوم انتخابات مجلس شوراي اسلامي در حوزه انتخابيه شيراز بر سر ۲ كرسي با يكديگر رقابت خواهند كرد.

قبل از این بهرام پارسایی(اصلاح طلب) با بیش از ۲۰۰ هزار رای و فرج الله رجبی(اصلاح طلب) با بیش از ۱۹۰ هزار رای به عنوان نمایندگان شیراز معرفی شده بودند.

به گزارش فرارو، به این ترتیب دو نماینده اصلاح طلب مستقیما به مجلس راه یافتند و دو نماینده دیگر لیست اصلاح طلبان به دور دوم رسیدند.

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ