روحانی رای مردم را هوشمندانه خواند

16

رئیس‌جمهوری متن تازه‌ای را در واکنش به انتخابات توییت کرد. حسن روحانی در توییتر نوشت: هنرمندانه با رأی خود فضای جدیدی خلق کردید. در برابر شما ملت بزرگ که افتخار تاریخ ایران‌زمین هستيد، به احترام می‌ايستم.رئیس‌جمهوری همچنین  در پیامی با ستایش از مردم بزرگ ایران که با حماسه‌آفرینی خود در انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی، رهنمود‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی را محقق کردند، تاکید کرد که نام جمهوری اسلامی ایران با نمایش قدرت انتخاب ملت، بلندآوازه‌تر شد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن روحانی اطمینان داد: دولت تدبیر و امید با هر منتخبى که نام او از صندوق آرا بیرون آید، پیمان می‌بندد تا با همکاری یکدیگر آینده‌ای پرامید و باعزت را برای ایران و ایرانیان عزیز رقم بزند.
متن این پیام به شرح زیر است: هفتم اسفند ۱۳۹۴ در تاریخ ایران عزیز، سرنوشتی پرافتخار و ماندگار یافت. انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، فرصتى شد تا اقتدار ایران اسلامی دوباره رخ نماید و سیمای باعظمت این ملت وفادار، بار دیگر چون خورشیدی تابان در منظر جهانیان بدرخشد. آفرین بر همت و عزم بلندتان، غیرت و پایمردیتان و بر عشق و احساسات پاک همه شما ایرانیان که با حضور آگاهانه و همدلی، همواره وطن عزیز خود را در آغوش وفا و اعتماد گرفته‌اید. حضور پوپا و پرمهرتان را سپاس می‌گویم و در مقابل عظمت روح و بلندی همت‌تان سر تعظیم فرود می‌آورم. امروز همه مسرور و شادمانیم که دعوت به حضور گسترده و رهنمودهای رهبری معظم انقلاب اسلامی، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با حماسه‌آفرینی شما ملت بزرگ تحقق یافت. این نظام برخاسته از اندیشه هدایتگر و الهی حضرت امام‌خمینی(ره)، آرمان‌های ملتی مومن و آزاده و جهاد و فداکاری شهدا و ایثارگران گرانقدر است و اینک؛ قدم‌ها و قلم‌های شما در هفتم اسفند، در امتداد همان نهضت شورانگیز، امیدی دوباره و عظمتى مضاعف آفرید و به همه خدمتگزاران انگیزه خدمت بیشتر بخشید.
نتیجه انتخابات هرچه باشد، جمهوری اسلامی ایران بلندآوازه‌تر شده است؛ نظام و رهبری و ملت پیروز شده‌اند و این مردم ایران هستند که بار دیگر اراده و قدرت انتخاب خود را به نمایش گذاشتند تا عموم خدمتگزاران و به‌ویژه دولت برگزیده ملت، اعتبار و توان بیشتری یابند.
رقابت پایان یافت؛ حال وقت آن است که با همدلی و همزبانی ملت و دولت، راهی تازه بگشاییم و به اتکای توان داخلی و استفاده از فرصت‌های خارجی، فصلی نو در رشد و شکوفایی اقتصاد ملی بگشاییم. از همه گروه‌ها، سلیقه‌ها و شخصیت‌های سیاسی و همچنین نامزدهای محترم انتخابات که با حضور قانونمند و اخلاقی، شورآفرین رقابت شدند و همچنین شورای محترم نگهبان و وزارت محترم کشور، هیأت‌های اجرایی و نظارت، دستگاه‌ها و نهادها، رسانه‌ها و فعالان عرصه اطلاع‌رسانی و نیروهای پرتلاش نظامی و انتظامی که در تحقق این حماسه و افتخار نقشی ارزنده ایفا کردند؛ تقدیر می‌کنم.
دولت تدبیر و امید با هر فرد منتخبى که نام او از صندوق آرا بیرون آید، پیمان می‌بندد تا با همکاری یکدیگر آینده‌ای پرامید و باعزت را برای ایرانیان عزیز رقم بزند. به شکرانه این نعمت بزرگ در پیشگاه الهی سجده شکر بجا می‌آوریم و در برابر ملت بزرگ ایران به احترام می‌ایستیم و به شما مردم که افتخار تاریخ ایران‌زمین هستيد، درود می‌فرستیم.

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ