کیهان: حامیان دولت درانتخابات شکست خوردند

16
کیهان نوشت:اگرچه سخن از پیروزی و شکست در انتخابات، سخن پسندیده‌ای نیست ولی به روال جاری و آنچه بر سر زبان‌هاست، جریان یاد شده(حامی دولت) در کلیت انتخابات هفتم اسفند شکست خورده است .

ضمن آن که اکثریت مجلس دهم در اختیار اصولگرایان است، مجلس خبرگان نیز، اولا شرح وظایفی کاملا متفاوت با مجلس شورای اسلامی دارد و ثانیا،  اکثریت نزدیک به تمامی آنها  در سراسر کشور از لیست اصولگرایان برخاسته‌اند و عالمان وارسته و فرهیخته‌ای هستند که طی سال‌های متمادی بارها نشان داده‌اند، تنها دغدغه‌ آنان دفاع از اسلام، انقلاب، رهبری و نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و هست. بنابراین برخی از ادعاهای این روزها تنها در قالب «لاف گزاف» قابل ارزیابی است و بیرون از این حد و اندازه، کمترین وزنی ندارد. و مخصوصا یکی دو تن از کسانی که زبان به لاف‌های گزاف مورد اشاره گشوده‌اند، از این واقعیت بیشتر از دیگران باخبرند و به نظر می‌رسد در پی آنند که با  اینگونه توهم‌پراکنی‌ها، به خیال خود،  روی روحیه حزب‌الله  و توده‌های وفادار اثر منفی بگذارند.

این سخنان در شرایطی مطرح میشود که بگفته ایسنا :نماینده مردم رشت در مجلس تبری نجستن اصولگرایان از پایداری ها را دلیل شکست آن‌ها در انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه تهران دانست.

غلامعلی جعفرزاده اظهار کرد: من قبل از انتخابات هم گفتم که اگر اصولگرایان راه خود را از پایداری ها جدا نکنند شکست می خورند که این قضیه توانست آسیب بزرگی به جبهه اصولگرایان بزند.

وی تدبیر غلط اصولگرایان را عامل این اتفاق عنوان و خاطر نشان کرد: مردم نشان دادند برخلاف همه جوسازی، غوغاسالاری ها و هیاهوها از کارنامه دولت راضی هستند و دل به دولت امید بستند تا همانطور که توانسته برجام را به فرجام برساند نسبت به حل سایر مشکلات نیز اقدام کند.

جعفرزاده با ابراز تعجب نسبت به کسانی که به دنبال ناامید کردن مردم هستند گفت:‌ مردم به حامیان دولت رای دادند و استقبال مردم از این لیست بیانگر کارنامه خوب دولت است و لذا دولت باید به شکل مصمم تر مسیر خود را ادامه دهد.

وی با اشاره به برخی بداخلاقی های انتخاباتی در جریان رقابت ها نیز گفت:‌ باید صادقانه اعتراف کنیم که بعد از 37 سال از انقلاب در برخی موارد رفتار انتخاباتی اسلامی نداشته ایم و بعضا بداخلاقی، توهین و تهمت در فضای انتخابات به چشم می خورد و حتی پول های کثیف وارد انتخابات شد و متاسفانه بخشی از انتخابات را آلوده کرد اما مردم در انتخابات نه بزرگی به پول های کثیف گفتند.

 

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ