یک فعال جناح راست:اصولگرایـان خوش شیفته و مغرور هستند

45

داشتن جرات انتقاد از خود، یکی از مهمترین معیارهای رسیدن به بلوغ در یک جریان یا جنبش سیاسی و اجتماعی ست. فارق از واکنشهای عصبی برخی رسانه های اصولگرا نظیر کیهان و وطن امروز که شکست و تزلزل جدی پایگاه اجتماعی جناح راست را قبول ندارند؛ برخی از عقلای این جریان تلاش میکنند، ضمن پذیرش این مهم واکنشی معقول و تحلیلی مبتنی بر واقعیت از این رخداد ارائه دهند. دکتر خوش چهره یکی از این افراد است.

واکنش محمد خوش چهره به شکست اصولگرایان

اصولگرایـان خوش شیفته و مغرور هستند

 

مهم ترین ضعف درباره لیست ائتلافی اصولگرایان غرور و خودشیفتگی بیش از حد نسبت به انتخابات بود که سبب شد آنان آمادگی لازم و مطابق با حقایق را در انتخابات نداشته باشند.

یک نامزد اصولگرای مجلس دهم در واکنش به شکست ائتلاف اصولگرایان در انتخابات هفتم اسفند، تاکید کرد: مهمترین ضعف درباره لیست ائتلافی اصولگرایان غرور و خودشیفتگی بیش از حد نسبت به انتخابات بود که سبب شد آنان آمادگی لازم و مطابق با حقایق را در انتخابات نداشته باشند.

به گزارش خرداد، محمد خوش چهره در گفت و گو با  خبرنگار خرداد درباره دلایل شکست ائتلاف بزرگ اصولگرایان در دو انتخابات مجالس خبرگان رهبری و شورای اسلامی ، گفت : دلایلی زیادی در این خصوص مطرح است که اشاره به تمامی  آنها یک بحث مفصل و جدی را در خصوص روند فعالیت های کلی اصولگرایان از گذشته تاکنون را می طلبد که نمی توان آن را در یک جمله محدود کرد.

این عضو لیست ائتلافی صدای ملت در تهران در پاسخ به این سوال که مهمترین ضعف اصولگرایان در لیست ائتلافی چه بود و بر چه اساسی برخی از چهره های معتدل این جریان در لیست قرار نگرفتند ، اعلام کرد : همان طور که توضیح دادم ، دلایل متعددی وجود داشت ولی مهمترین ضعف درباره لیست ائتلافی اصولگرایان غرور و خودشیفتگی بیش از حد نسبت به انتخابات بود که سبب شد آنان آمادگی لازم و مطابق با حقایق را در انتخابات نداشته باشند.

 

 

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ