برگزاری سومین همایش بین‌المللی مدیریت رسانه

5

همایش رسانه

سومین همایش بین‌المللی مدیریت رسانه ۱۵ آبان‌ ماه برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، به اهتمام وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دانشگاه تربیت مدرس و دانشگاه صداوسیما سومین همایش بین‌المللی مدیریت رسانه ۱۵ آبان‌ ماه در فرهنگسرای رسانه برگزار می‌شود.

علی‌اکبر فرهنگی، رئیس شورای سیاست‌گذاری و چهره ماندگار رشته مدیریت اعلام کرد: در نخستین جلسه شورای سیاست‌گذاری به دنبال برگزاری موفق نخستین همایش در کتابخانه ملی و دومین همایش در دانشگاه صداوسیما بودیم. سومین همایش نیز با حضور مهمانان خارجی همزمان با آغاز نمایشگاه مطبوعات برگزار خواهد شد.

دکتر محمود اسعدی، رییس این همایش نیز تأکید کرد: با توجه به اهمیت رشته مدیریت رسانه در جهان امروز و پس از انتشار مجموعه مقالات همایش‌های قبلی تحت عنوان مدیریت رسانه و سازمان‌های خلاق با کمک رسانه‌های مکتوب و دانشگاه‌ها سومین همایش نیز با حضور اهالی رسانه و مراکز علمی در ۱۵ آبان‌ ماه برگزار خواهد شد.

بر اساس این گزارش، دکتر حسین انتظامی معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دکتر باقر ساروخانی، دکتر حسینی دانا رئیس واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد واحد دماوند، دکتر علی‌اکبر فرهنگی و دکتر محمود اسعدی استاد دانشگاه به عنوان اعضای شورای سیاست‌گذاری همایش بین‌المللی مدیریت نام برده شده‌اند.

انتهای پیام

منبع :ایسنا

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ