فرهنگ بیمه‌ای در کشور باید ساری و جاری شود

3

تامین اجتماعی

نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی در دیدار با مدیرکل تامین‌اجتماعی استان مرکزی گفت: تمام تلاش مسئولین کشور در حوزه بیمه باید معطوف به گسترش فرهنگ بیمه‌ای شود و در این راه باید فرهنگ بیمه‌ای در بین آحاد مردم جاری و ساری شود.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، محمد حسینی اظهار داشت: گرچه در لایحه برنامه ششم توسعه کشور بحث بدهی‌های دولت آورده نشده اما در سند این برنامه مباحثی از جمله تهاتر بدهی‌ها و واگذاری سهام شرکت‌ها در خصوص صندوق‌های بیمه‌ای قید شده است.

وی افزود: در طول برنامه ششم توسعه اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی کشور مجلس شورای اسلامی با نگاه کارشناسانه و دقیق به حوزه صندوق‌های بیمه‌ای خواهد پرداخت و در این راه مجلس اصرار دارد از ایجاد تعهدات غیرکارشناسی به سازمان‌های بیمه‌ای خودداری کند.

حسینی از نگاه کارشناسی مجلس شورای اسلامی به صندوق‌های بیمه‌ای و در راس آن سازمان تامین اجتماعی خبر داد.

کیومرث طهماسبی ، مدیر کل تامین اجتماعی مرکزی نیز در این دیدارگفت: در حال حاضر یک سوم از بیمه‌شدگان سازمان تامین اجتماعی از حمایت‌های دولت در حوزه تامین اجتماعی بهره‌مند هستند.
وی همچنین با اشاره به افزایش سن امید در کشور اظهار داشت: مجلس شورای اسلامی و دولت نیز ‌باید در برنامه‌های آتی کشور از جمله برنامه توسعه ششم به موضوع سالمندی و مخاطرات پیش‌روی صندوق‌های بیمه‌ای با دید کارشناسی برخورد و برنامه‌های مدون و بلندمدت در این خصوص تصویب کنند .

انتهای پیام

منبع :ایسنا

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ