محصول جدید شرکت آسیاب رونمایی می‌شود

3

آسیاب

شرکت آسیاب در نمایشگاه بین‌المللی دام، طیور، فرآورده‌های لبنی و صنایع وابسته همچون سال‌های گذشته از محصول جدید خود با نام دستگاه میکرودوزینگ رونمایی می‌کند.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، شرکت آسیاب سازنده ماشین‌آلات صنعتی در زمینه‌های مختلف همچون صنایع خوراک دام، طیور (تخم‌گذار، گوشتی، مرغ مادر و …)، آبزیان، بسته‌بندی، کود و ماشین ابزار است.

این گروه قادر به طراحی، تولید، اجرا و راه‌اندازی ماشین‌آلات مورد اشاره همگام با تکنولوژی روز دنیا، به‌صورت مش، پلت، گرانول، کنستانتره، مکمل و دارو بوده و در خطوط پلت، از دستگاه پلت در ظرفیت‌ها و تیپ‌های مختلف ( از ۵ تن در ساعت تا ۱۰۰ تن در ساعت) با دای‌های مختلف استفاده می‌کند.

شرکت آسیاب همچنین با شرکت “سالماتک” آلمان قرارداد همکاری امضا کرده و محصولات خود را در کشورهای اروپایی نیز به فروش می‌رساند.

این مجموعه با قدمت بیش از ۴۵ سال و ساخت بیش از ٢٠٠ کارخانه در سطح کشور، محصولات خود را به کشورهایی همچون امارات و افغانستان صادر می‌کند.

پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی دام، طیور، فرآورده‌های لبنی و صنایع وابسته از ۶ تا ۹ آبان ماه امسال در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود؛ شرکت میلاد مبتکر شرق مجری برگزاری این رویداد است.

انتهای پیام

منبع :ایسنا

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ