پیام‌هایی که برای فقدان کشن‌فلاح مخابره شد

3

تسلیت

در پی درگذشت سعید کشن فلاح هنرمند عرصه‌ی تئاتر، موسسه هنرمندان پیشسکوت، معاون هنری وزارت ارشاد، مدیرعامل خانه هنرمندان و مدیرعامل بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان هم پیام تسلیت دادند.

به گزارش ایسنا،موسسه هنرمندان پیشکسوت در پیامی درگذشت «سعید کشن فلاح» کارگردان کهنه کار تئاتر و عضو هیات علمی دانشگاه هنر را تسلیت گفت که متن پیام به این شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

إنا لله وإنا إلیه راجعون

متاسفانه سعید کشن فلاح یکی دیگر ازهنرمندان قدیمی و از چهره‌های برجسته دانشگاهی کشور که عمری را صرف تربیت چند نسل از هنرمندان این کشور کرده بود دار فانی را وداع گفت و به دیدار حق شتافت. چه زود و بی هنگام پرکشید، بدون شک در آینده جای خالی او در عالم هنرهای نمایشی حس خواهد شد. موسسه هنرمندان پیشکسوت با نهایت تاسف و تالم در گذشت آن تازه سفر کرده را به نمایندگی از سوی اعضا و مدیران ، به جامعه هنری ،خانواده، دوستداران و شاگردان آن مرحوم تسلیت عرض می کند.

روحش شاد و یادش گرامی باد»

پیام علی مرادخانی معاون هنری وزارت ارشاد برای درگذشت کشن فلاح

«اگر غم را چو آتش دود بودی

جهان، تاریک بودی جاودانه

«سعید کشن فلاح» هنرمند و آموزگار هنر به خداوندگار هنر ییوست. نام و نشان او در کارنامه تئاتر انقلاب بی بدیل و یگانه است. فقدان این هنرمند متعهد، ضایعه‌ای ناگوار در عرصه علم و عمل تئاتر می باشد. اکنون او از صحنه خاک به صحنه افلاک پر کشیده است و این افسوس هماره با ما خواهد بود که سایه سار کریم اش به ناگاه از اصحاب تئاتر دریغ شد. در گذشت غم انگیز او را به خاندان داغدار و اهالی ارجمند تئاتر تسلیت عرض می‌نمایم.»

پیام تسلیت مدیرعامل خانه هنرمندان ایران در پی درگذشت سعید کشن فلاح

مجید رجبی معمار، مدیرعامل خانه هنرمندان ایران و رئیس تماشاخانه ایرانشهر درگذشت سعید کشن‌فلاح، استاد پیشکسوت هنرهای نمایشی و مدیر اسبق مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری‌ را تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

«… و هر از گاه در گذر زمان در گذر بی‌صدای ثانیه‌های دنیای فانی، جرس کاروان از رحیل مسافری خبر می‌دهد که در سکونی، آغازی بی‌پایان را می‌سراید. ضایعه درگذشت این هنرمند عزیز و استاد پیشکسوت هنرهای نمایشی را به خانواده محترم ایشان و جامعه هنری تسلیت عرض نموده و برای آن عزیر سفر کرده علو درجات الهی را از خداوند متعال خواستارم.»

پیام تسلیت مدیرعامل بنیاد شعر و ادبیات داستانی 

پیام تسلیت مهدی قزلی به مناسبت درگذشت استاد ۶۰ ساله دانشگاه و رشته هنرهای نمایشی کشورمان بدین شرح است:

«در کمال تأسف، خبر درگذشت یکی از اساتید مبرز عرصه هنر، استاد سعید کشن‌فلاح را در حالی دریافت کردیم که نیکنامی او در هنرپروری، تأثر ما را در غم فقدان او دوچندان می‌کند.
زنده‌یاد کشن‌فلاح که ششمین جایزه پروین اعتصامی، افتخار حضور و همراهی‌اش را در داوری بخش نمایشنامه داشت، انسانی خوبرو، توانمند و خلاق بود که شاید در عرصه هنر تئاتر، کم‌تر بتوان نظیری برای او یافت.
بنیاد شعر و ادبیات داستانی، ضمن تسلیت درگذشت این استاد و هنرمند، برای او علو درجات و برای خانواده‌اش صبر و اجر مسألت می‌نماید.»

سعید کشن فلاح ۲۴ مهر ماه در همدان از دنیا رفت و مراسم خاکسپاری‌اش فردا ۲۶ مهر ماه از مقابل حوزه هنری برگزار می‌شود.

انتهای پیام 

منبع :ایسنا

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ