ادبیات رزمندگان ما در دوران دفاع مقدس عاشورایی بود

8

سردار بابازاده

یادواره شهید اسماعیل اعلمی، شهید شاخص ورزش کشور در سال ۹۵ و ۱۸۴ شهید ورزشکار استان اردبیل برگزار شد.

به گزارش ایسنا، در این یادواره سردار بابازاده، فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) اردبیل با اشاره به اینکه برگزاری یادواره‌های شهدا برای شناساندن ارزش‌ها و آرمان‌های این دلاوران برای نسل‌های بعدی است، خاطرنشان کرد: ادبیات رزمندگان ما در دوران دفاع مقدس ادبیات عاشورایی و برگرفته از مکتب امام حسین(ع) بود که با تکیه بر نیروی ایمان و پیروی از ولایت فقیه توانستند ایستادگی کنند و امروز به برکت نام این بزرگ مردان، فرهنگ دفاع مقدس این کشور به همه نقاط دنیا صادر شده است.

وی گفت: شهدای ما با الگو گرفتن از شهدای کربلا به جبهه‌های حق و باطل شتافتند و تمام آمال و آرزوه‌های خود را در مقابل خاک و وطن نادیده گرفتند و امروز وظیفه ما ادامه رسالت آنهاست تا از این مرز و بوم در مقابل استکبار جهانی محافظت و پاسداری کنیم.

سردار بابازاده افزود: شهدای شاخص ورزشکار ما نیز همچون شهدای دیگر با شعار لبیک یا حسین به میدان‌های جهاد و جنگ رفتند و با کمترین امکانات و نیرو هم به مصاف دشمن رفته و باکی از آن نداشتند.

به گزارش ایسنا، شهید اسماعیل اعلمی به عنوان شهید شاخص بسیج ورزش کشور در سال ۹۵ معرفی شده است و این یادواره با محوریت او و ۱۸۴ شهید ورزشکار استان برگزار شد.

انتهای پیام

منبع :ایسنا

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ