شاعران خارجی در اشکواره شعر بانوان عاشورایی

5

شعر

شاعرانی از کشورهای خارجی با ارسال شعرهای خود به دبیرخانه چهارمین اشکواره بین‌المللی شعر بانوان عاشورایی در این همایش شرکت کردند.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی چهارمین اشکواره بین‌المللی شعر بانوان عاشورایی، بعد از اعلام فراخوان در بخش بین‌الملل و همکاری‌های سازمان فرهنگ و ارتباطات و دفتر آفرینش‌های ادبی حوزه هنری تاکنون شاعرانی از کشورهای روسیه، الجزایر، عراق، لبنان و پاکستان در این اشکواره شرکت‌ کرده‌اند.

بنا بر اعلام، در بخش داخلی هم با توجه به استقبال صورت گرفته، آمار دقیق بعد از پایان مهلت فراخوان و جمع‌بندی آثار اعلام می‌شود.

شعرهای ارسالی صرفاً باید به یکی از زبان‌های فارسی، انگلیسی، عربی و اردو باشد. همچنین پس از بررسی و انتخاب آثار برگزیده، برای صاحبان آثار پذیرفته‌شده ویزای سفر، بلیت رفت و برگشت به تهران و اسکان فراهم می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند حداکثر سه اثر از خود را به نشانی اینترنتی  Ayehaye_isar1@yahoo.com و یا نشانی تهران، خیابان انقلاب، چهار ‌راه کالج، خیابان حافظ جنوبی، خیابان غزالی، بعد از کوچه کندوان، مرکز تشکل‌های شاهد و ایثارگر ارسال کنند.

در این اشکواره علیرضا قزوه به عنوان رئیس شورای سیاستگذاری، فرحروز فاتحی به عنوان دبیر و قادر طراوت‌پور به عنوان دبیر علمی فعالیت دارند.

چهارمین اشکواره شعر بانوان عاشورایی به همت «بنیاد آیه‌های ایثار و تلاش» و مشارکت حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و… برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌ ۶۶۷۵۷۴۱۲ در تهران تماس بگیرند.

انتهای پیام

منبع :ایسنا

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ