غفلت از اهداف تامین اجتماعی مشکلات عدیده‌ای ایجاد می‌کند

4

تامین اجتماعی

نماینده مردم الیگودرز در مجلس از درمانگاه تامین اجتماعی این شهرستان بازدید و با مراجعان، مسئولان و کارکنان این مرکز درمانی گفت و گو کرد.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، محمد خدابخشی در جریان این بازدید گفت: غفلت از اهداف تامین اجتماعی مشکلات عدیده ای را برای کشور ایجاد می‌کند.

وی بیان کرد: تصویب قوانین، تنظیم اصول و مفاد برنامه‌ها به گونه‌ای شود که منجر به رفع موانع و مشکلات سازمان تامین اجتماعی شود و بی‌توجهی به این موضوع باعث بروز بحران در بین اقشار آسیب‌پذیر جامعه می‌شود.

سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه توسعه ششم در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به گستره وسیع خدمات سازمان تامین اجتماعی که به مجموعه بزرگی از جامعه خدمت می‌کند، غفلت از اهداف آن می‌تواند نظام را با مشکلات عدیده‌ای مواجه کند و ما پیگیر مطالبات به حق سازمان در مجلس شورای اسلامی هستیم.

خدابخشی تصریح کرد: درمان سازمان تامین اجتماعی متعلق به بیمه‌شدگان این سازمان است و امکانات موجود با حق بیمه مستقیم آنها بوجود آمده و باید به همین صورت مستقل بماند و کسی حق دخل و تصرف در آن را ندارد.

امین بهاروند، مدیر درمان تامین اجتماعی لرستان در این نشست گزارشی از وضعیت درمان استان ارائه و از نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی خواست مانع تحمیل هزینه‌های اضافی به سازمان تامین اجتماعی شوند.

وی از آمادگی مجموعه مدیریت درمان استان برای شبانه‌روزی کردن درمانگاه الیگودرز به شرط فراهم شدن پزشک متخصص خبر داد.

انتهای پیام

منبع :ایسنا

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ