مدافعان حرم پرچم اسلام را در حریم اهل بیت (ع) به اهتزاز درآورند

11

حجت‌الاسلام ماندگاری

رئیس موسسه روایت سیره شهدا گفت: شهدای مدافع حرم پرچم اسلام و پرچم حرم امن الهی را در حریم اهل بیت(ع) به اهتزاز درآورند تا به استکبار نشان دهند که اسلام‌هراسیِ آنان خللی در اراده فرزندان این مرز و بوم ایجاد نکرده است.

به گزارش ایسنا، حجت‎الاسلام ماندگاری در مراسم وداع با پیکر طلبه شهید مدافع حرم حجت‎الاسلام بیاضی‌زاده در مدرسه فیضیه توضیح داد: این شهید سعید به رغم اینکه ۲۲ سال بیشتر نداشت، اما از راویان بسیار مستعدی بود که وقتی سخن می‎گفت بسیاری از کسانی که در جنگ نیز حضور داشتند شرمنده می‎شدند. او  به راهی که انتخاب کرده بود ایمان و اعتقادی استوار داشت و با گوشت و پوست و استخوان خود راه قرآن و دین را انتخاب کرده بود و همه زندگی خود را با تهجد و عمل به فرایض دینی و مراقبت می‎گذراند.

وی ادامه داد: این جوانان در زندگی الگو هستند و باید راه آنها را ادامه داد، زیرا اگر قرار باشد مسیری انسان را به سعادت برساند همین مسیر است؛ مسیری که قرآن کریم نیز آن را نشان داده است. مسیری که اهل بیت(ع) پیش روی ما نهادند. یکی از بهترین مقامات شهید این است که در لحظه شهادت به دیدار امام خود نایل می‎شود و سالار شهیدان را زیارت می‎کند و از لحظه ورود به عالم باقی زنده خواهد بود و نزد حضرت حق تعالی روزی می‎خورد.

این استاد حوزه خاطرنشان کرد: شهدای مدافع حرم پرچم اسلام و پرچم حرم امن الهی را در حریم اهل بیت(ع) به اهتزاز در آورند تا به استکبار نشان دهند که اسلام هراسی آنان خللی در اراده فرزندان این مرز و بوم ایجاد نکرده است.

ماندگاری گفت: انسان‌ها در قیامت تازه متوجه می‎شوند که محصول عمر آنها هیچ است و می‎خواهند که به دنیا باز گردند ولی به قول فرمایش قرآن در سوره یاسین کسی چنین اجازه‌ای به او نمی‎دهد.  شهدا خوش گذران‎های دنیای آخر هستند زیرا آنها مثل شهدای کربلا خواسته و از عمق جان در راه دفاع از حریم الهی جان خود را فدا کردند.

انتهای پیام

منبع :ایسنا

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ