“وهاج”؛ دو دهه همگام با نوآوری

5

CONTORBAHAGT65.jpg

امسال شرکت “وهاج صنعت انرژی”  به همراه خدمات مهندسی و محصولات جدید کمپانی‌های Danfoss و Cylon  در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی تأسیسات ساختمان و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی حاضر می‌شود.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، این شرکت یکی از زیرمجموعه‌های گروه “وهاج ” است که اولین فعالیت‌های خود را در سال ۱۳۷۶ و در زمینه ساخت تابلوهای برق آغاز کرد.

در سال‌های اخیر و با توجه به رشد صنعت اتوماسیون ساختمانی و نوآوری‌ها در سیستم های تهویه مطبوع، شرکت “وهاج صنعت انرژی” همکاری خود را در زمینه BMS با شرکت Cylon ایرلند و در زمینه تجهیزات کنترل تهویه مطبوع با کمپانی Danfoss دانمارک گسترش داد و هم‌اکنون نماینده رسمی این شرکت‌های بزرگ بین‌المللی در ایران است.

گروه “وهاج” اعلام‌کرد: این مجموعه بــا پشتوانه سال‌ها تجربه و بهره‌مندی از نیروهای جوان و کار آمد و کـادری متخصص و کارآزموده متشکل از مهندسیــن و تکنیسین‌های رشته‌های برق‌، الکترونیک‌، مکانیک و با توجه به امکانات تولیدی و نیز همکاری نزدیک با سازندگان بزرگ بین‌المللی،  اولین تامین کننده خدمات کلی (Total Solution) در زمینه برق و اتوماسیون صنعتی ساختمانی در ایران است که قادر است تا پروژه‌ها را به کارفرمایان بصورت کلید در دست (Turn Key) ارائه کند.

این مجموعه، طیف وسیع و متنوعی از خدمات و محصولات را در زمینه طراحی، ساخت، نصب و راه اندازی سیستم‌های کنترل، سیستم‌های مدیریت ساختمانی و تجهیزات موتورخانه‌ای و نیز تابلوهای برق و کنترل در صنایعی نظیر ساختمان‌سازی‌، بیمارستانی، هتل‌ها، صنایع سیمان، نفت، پتروشیمی، فولاد، خودرو سازی،  صنایع نظامی، دارویی، کشاورزی داخل کشور و کشورهای منطقه نظیر امارات متحده عربی، تاجیکستان، کویت، سوریه و ازبکستان عرضه داشته است.

این مجموعه اعلام آمادگی کرد، تا در اســرع وقت، با بهترین کیفیت ممکن و با بهره‌گیری از پشتوانه‌های علمی و تجربی کارشناسان خود، نیازهای واحدهای صنعتی و ساختمانی را در این زمینه به صورت یکجا تامین کند.

انتهای پیام

منبع :ایسنا

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ