برنامه‌ی کمیته مشارکت‌های مردمی ستاد اربعین ایلام برای برپایی موکب

3

علوی

رئیس کمیته مشارکت‌های مردمی ستاد اربعین استان ایلام گفت: برنامه‌ریزی مدون و تدوین نقشه خدمات‌رسانی شایسته به زوار امام حسین(ع) در اربعین حسینی صورت می‌گیرد.

«سیدمحمد  علوی‌فر» در گفت‌وگو با ایسنا، با تأکید بر اینکه موکب‌های اربعین در استان برای خدمات‌دهی به زوار ساماندهی می‌شوند اظهار کرد: کمیته مشارکت‌های مردمی ستاد اربعین در استان ایلام بر اساس تجربه سال گذشته و پس از بررسی‌های لازم و برگزاری نشست‌های کارشناسی با حضور فعالان عرصه خدمت‌رسانی نقاط قوت و ضعف را استخراج کرده که از سوی کارگروه‌های اسکان و تغذیه پیشنهادها را بررسی و نقشه خدمات‌رسانی شایسته برای زوار اربعین تدوین می‌شود.

وی افزود: امسال بر اساس صلاح‌دید استاندار، کمیته پشتیبانی اربعین در استان ایلام باهدف همکاری و همراهی در انجام خدمات مطلوب به زائران آغاز به کارکرده که فعالیت‌ها و خدمات این کمیته می‌تواند گامی مهم در تسهیل امور کمیته مشارکت‌های مردمی باشد.

رئیس کمیته مشارکت‌های مردمی ستاد اربعین استان ایلام خاطرنشان کرد: همه افراد خیر، هیات های مذهبی و دستگاه‌های اجرایی استان که قصد دایر کردن موکب دارند، باید با ارائه درخواست کتبی به دفتر ستاد عتبات عالیات استان مراجعه و یا با ارسال درخواست به نمابر شماره ۰۸۴۳۲۲۴۴۱۵۴ اقدام تا در راستای رضایت‌مندی زوار اربعین و خدمات‌رسانی مطلوب‌تر جانمایی مواظب بر اساس نظر کارشناسان ترافیکی، انتظامی و امنیتی پیش‌بینی شود.

علوی‌فر افزود: مردم ولایت مدار ایلام کمک‌های نقدی خود را به شماره‌حساب ۰۱۱۰۲۸۴۴۰۷۰۰۱ نزد بانک ملی شعبه مرکزی ایلام واریز و همچنین کمک‌های غیر نقدی خود را به نشانی ایلام، میدان مادر رو به روی فنی و حرفه‌ای ستاد بازسازی عتبات عالیات تحویل دهند.

انتهای پیام

منبع :ایسنا

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ