ساخت سریال تاریخی درباره مقاومت مردم بوشهر

0

سریالی تاریخی درباره مقاومت مردم بوشهر و شخصیت آیت‌الله سید عبدالحسین لاری ساخته می‌شود.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی سازمان هنری رسانه‌ای اوج، پیش تولید سریال «هنگام بیداری» سریال الف ویژه سازمان هنری رسانه‌ای اوج آغاز شد.

مدیر مرکز فیلم و سریال سازمان هنری رسانه‌ای اوج درباره این پروژه گفت: موضوع سریال «هنگام بیداری» واقعه تاریخی مقاومت مردم بوشهر و شخصیت آیت الله سید عبدالحسین لاری است که طرح اولیه آن مربوط به سال ۹۰ بوده و فیلمنامه آن نیز پس از چند بار بازنویسی و تجدید، در حال حاضر به قلم علی طالب آبادی مراحل پایانی نگارش را طی می‌کند.

حبیب‌الله والی‌نژاد ادامه داد: با عنایت به فاخر بودن این سریال طبیعتا حساسیت‌هایی برای انتخاب کارگردان این کار وجود داشت که در جمع‌بندی‌ها به این نتیجه رسیدیم که سیروس مقدم می‌تواند کارگردانی این اثر را به نحو مطلوبی به عهده بگیرد؛ چرا که مخاطب‌شناسی، تعلق خاطر شخصی وی به موضوع مقاومت مردم بوشهر و همچنین تجربه و سرعت عمل کارگردان در تولید سریال‌های تلویزیونی از خصوصیات سیروس مقدم است که می‌تواند در ساخت این سریال اثر مثبت بگذارد.

والی‌نژاد در پایان گفت: در حال حاضر پیش تولید کار آغاز شده و مشغول بازبینی لوکیشن‌ها هستیم. همچنین پیش‌بینی می‌شود طی مدت یک سال و نیم تولید این سریال به اتمام برسد.

گفتنی است سریال حدودا ۴۰ قسمتی «هنگام بیداری» به تهیه‌کنندگی حبیب‌الله والی‌نژاد و کارگردانی سیروس مقدم، سریال الف ویژه‌ای است که سازمان هنری رسانه‌ای اوج تولید آن را آغاز کرده است.

انتهای پیام

منبع :ایسنا

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ