سردار نقدی: یادواره‌ها مراسم ختم نیست، یادگیری درس استقامت است

0

نقدی

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت : برگزاری یادواره برای شهدا مراسم ختم نیست بلکه برای یادگیری درس استقامت از آنها است.

به گزارش ایسنا،سردار نقدی در یادواره شهید اعلمی و ۱۸۴ شهید ورزشکار استان اردبیل با بیان این مطلب گفت: یادواره‌های شهدا برای شناساندن نام و یاد شهدا برای نسل‌های امروز است بطوری که شهید اعلمی و ۱۸۴ شهید ورزشکار استان نمونه‌ای از این الگوها هستند که می‌توانند در ترسیم اهداف جوانان این مرز و بوم موثر باشد. این شهدا قهرمانان جبهه جهاد اصغر و جهاد اکبر هستند که با دفاع از اسلام و کشور جهاد اصغر و در مبارزه با نفس و شهادت به جهاد اکبر رسیدند. شهید اسماعیل اعلمی با الگوگیری از مکتب عاشورا درس بزرگ استقامت و ایثار را به ما یاد داد و ما قدردان آنها هستیم.مکتب امام حسین(ع) و ایمان و باور به فرهنگ عاشورا این شهید را در ردیف مردان بزرگ قرار داد تا این شهید بزرگوار اسوه بزرگی برای ورزشکاران و قهرمانان ورزشی شد.

نقدی با یادآوری اینکه دشمن و استکبار جهانی بیکار ننشسته بلکه بدنبال ضد ارزش جلوه دادن فرهنگ اسلامی و عاشورایی ما است، خاطرنشان کرد: ورود برخی بدعتها به عزاداری‌ها نیز از برنامه‌های دشمن برای بد جلوه دادن اسلام است ولی دشمن فکر این را نکرده که فرهنگ عاشورایی  در بین مردم ایران در قلبها ساکن است نه بر زبانها.

وی همچنین گفت: دشمن با به خاک و خون کشیدن مراسم‌های عزاداری در کشورهای اسلامی نشان می‌دهد که از پاننشسته و هروز بدنیال طرح و نقشه جدیدی است تا به قلب اسلام روسخ کند ولی عشق به حسین پیوند نا کسستنی است.

وی یادآور شد: درکشوری مانند آمریکا برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری دو فردی که باهم به مناظره نشسته‌اند آزادنه پرونده‌های فساد اخلاقی خود را برملا می‌کنند و مردم آمریکا از بین دو فاسد می خواهند رئیس جمهور خود را انتخاب کنند و فردا مدیریت جهان را افراد فاسد بدست خواهند گرفت در حالی که ما اعلام می‌کنیم به هیچ وجه زیر چتر مدیریت فاسد نمی‌رویم چرا که ولایت فقیه داریم.

نقدی  پیروی از آمریکا را پیروی از کفر و طاغوت دانست و گفت: ما امروز باید از شهدا درس بگیریم و ایستادگی را از آنها یاد گرفته و درمقابل طاغوت به ایستیم.

وی گفت: امنیت و اقتدار کنونی کشور ما مدیون خون شهداست بطوریکه وصیت نامه‌های شهدایی مثل شهید اعلمی درس و پیام بزرگی برای مسلمانان دارد که باید  تمام ورزشکاران و پهلوان آن را الگوی خود قرار دهند.

انتهای پیام

منبع :ایسنا

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ