آلمان‌ها میزبان «بادیگارد» حاتمی‌کیا می‌شوند

1

بادیگارد

پس از اکران فیلم سینمایی «بادیگارد» در کشورهایی چون کانادا، استرالیا، انگلستان، لبنان و سوریه، این بار شهر مونیخ آلمان از بیستم اکتبر (۲۹ مهر ماه) میزبان اکران آخرین ساخته ابراهیم حاتمی‌کیا می‌شود.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی سازمان هنری رسانه‌ای اوج، فیلم سینمایی «بادیگارد» پس از اکران‌های موفق در ایران و برخی از نقاط مختلف جهان، به زودی در سینماهای شهر مونیخ آلمان روی پرده می‌رود.

فیلم سینمایی «بادیگارد» به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا و تهیه‌کنندگی احسان محمدحسنی که پس از اکران در ایران، وارد فاز اکران‌های بین‌المللی شد و در کشورهای مختلفی چون کانادا، استرالیا، انگلستان، لبنان و سوریه روی پرده رفت.

بنا بر اعلام شرکت آیات مدیا، در ادامه روند اکران‌های بین‌المللی فیلم سینمایی «بادیگارد»، این بار شهر مونیخ آلمان از روز بیستم الی بیست و سوم اکتبر در سینما werkstattkino شهر مونیخ میزبان این فیلم خواهد بود.

پیش از مونیخ، در شهر کلن آلمان نیز آخرین ساخته ابراهیم حاتمی‌کیا روی پرده رفته و با استقبال مخاطبان مواجه شده بود.

«بادیگارد» آخرین ساخته ابراهیم حاتمی‌کیا با بازی پرویز پرستویی، مریلا زارعی، بابک حمیدیان، امیر اقایی، شیلا خداداد، فرهاد قائمیان موفق به دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مرد از جشنواره فیلم فجر پیشین و تندیس بهترین آهنگساز در جشن خانه سینما شده است.  

انتهای پیام

منبع :ایسنا

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ