زیارت مجازی گلزار شهدای قم

0

مراسم غباروبی و عطرافشانی قبور شهدا که به مناسبت شهادت شهید بهشتی و شهید رحمن استکی از شهدای هفتم تیر در گلزار شهدای شهرکرد‎

مدیرکل بنیادشهید وامور ایثارگران استان قم گفت: در راستای اجرای طرح زیارت مجازی ۴۰ گلزار ساماندهی شده با ۶۴۰ مزار از قم معرفی گردید .

به گزارش ایسنا، سردار سید جواد هاشمی با اعلام این خبر افزود: گلزارهای شهدا امامزادگان عشق هستند و اسناد افتخار و ماندگار از رشادت‌ها و ایثارگریهای ملت غیور ایران اسلامی که برای آرمانهای الهی و عزت و استقلال و آزادی جان خویش را فدا کردند.

وی ادامه داد: با توجه به گسترش اینترنت و دسترسی به آن به ویژه از سوی نسل جوان  و نوجوان فرصتی است تا ازاین فضا برای گسترش فرهنگ ایثار و شهادت بهره برد و ایجاد زیارت مجازی و ارتباط بین نسل های انقلاب با شهدا در هر کجا که هستند از این طریق میسر می شود. هم اکنون به صورت آزمایشی دو گلزار سوم خرداد و طیب و طاهر جهت عکس برداری های ۳۶۰درجه معرفی شده است. از ۴۰ گلزار ساماندهی شده ۷ گلزار شهری شامل سوم خرداد، امامزاده ابراهیم(ع)، وادی السلام، قبرستان نو، چهل اختران، مدرسه حجتیه، حرم حضرت معصومه(س)، است و مابقی گلزارهای روستاییهستند.
انتهای پیام

منبع :ایسنا

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ