نشستی دیگر در راستای امنیت شغلی سینماگران

1

محمدعلی سجادی

شورای مرکزی کانون کارگردانان و کانون آهنگسازان سینمای ایران در نشستی مشترک درباره مشکلات در بحث موسیقی فیلم و امنیت شغلی به گفت‌وگو و تبادل نظر پرداختند.

محمدعلی سجادی سخنگوی کانون کارگردانان در گفت‌وگو با ایسنا بیان کرد: در این نشست که ۲۷ مهر ماه همزمان با جلسه کانون کارگردانان برگزار شد، قرار شد برای گسترش همکاری بین این دو کانون کمیته مشترکی تشکیل شود تا برای رفع دغدغه‌های مطرح شده به یک هم اندیشی برسیم و راهکارهای احتمالی را در نظر گیریم.

وی همچنین با اشاره به جلسه‌ای که سه نفر از اعضای شورای مرکزی با شورای عالی تهیه‌کنندگان داشته‌اند، اظهار کرد: در این جلسه مسائل مختلفی مطرح شد که بخشی از آن‌ها با مخالفت نمایندگان کانون مواجه شد و بخش دیگر نیز مقرر شد، درباره‌اش در جلسه شورای مرکزی کانون بحث شود.

سجادی ادامه داد: من به همراه محمد بزرگ‌نیا و مازیار میری به عنوان نمایندگان کانون در این جلسه که شکلی مشورتی داشت، دعوت شدیم که موارد قابل بحث قرار شد در جلسه آتی شورای مرکزی طرح گردد و با توجه به جلسه‌ای که با کانون آهنگسازان داشتیم،تایم جلسه این فرصت را نداد و طرح این مباحث به جلسه هفته بعد موکول شد.

انتهای پیام

منبع :ایسنا

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ