پدر و پسر لباس رنگی پوشیدند

2

اریش

«قصه‌های من و بابام» اثر مطرح اریش اُزِر به قلم ایرج جهانشاهی، برای نخستین‌بار رنگی شد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی کتاب‌های طوطی (انتشارات فاطمی)، در شرایطی که «قصه‌های من و بابام» در ایران به چاپ پنجاهم  رسیده، بر اساس توافق ناشر آلمانی (زودفرلاگ)، هم‌اکنون این کتاب در قالبی متفاوت به دست مخاطبان کودک و نوجوان و دوستداران آن رسیده است.

بر اساس این خبر، «قصه‌های من و بابام» که نام اصلی آن «پدر و پسر » است برای نخستین‌بار بین سال‌های ۱۹۳۴ تا ۱۹۳۷ در ۱۵۷ قسمت در یکی از مجلات  برلین به چاپ رسید. این کتاب اوایل دهه ۶۰ به ایران آمد و ایرج جهانشاهی با توجه به دانش پایه  و نیازهای  کودکان کشور اقدام به بازپرداخت و نوشتن داستان‌های این کتاب تصویری کرد. از آن سال تاکنون کتاب‌های «بابای خوب من»، «شوخی‌ها و مهربانی‌ها» و «لبخند ماه» از پرفروش‌ترین کتاب‌های کشور بوده‌اند.

حالا تصاویر سیاه و سفید پدر و پسر جای خود را به تصاویر رنگی داده و ۱۵۰ داستان از این دو قهرمان با چهره‌ای جدید به دست مخاطبان امروزی رسیده است.

چیدمان این کتاب‌ها تغییر نکرده است و تنها تصاویر و جلد آن لباس رنگی به تن کرده‌اند.

مدیر هنری و طراح گرافیک این اثر کیانوش غریب‌پور است.

هرکدام از کتاب‌ها ۱۰ صفحه دارند  و قیمت هرکدام ۱۴ هزار تومان است. علاقه‌مندان می‌توانند مجموعه کتاب «قصه‌های من و بابام» را به قیمت ۴۲ هزارتومان از کتاب‌فروشی‌ها تهیه کنند.

انتهای پیام

منبع :ایسنا

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ